خانه / ایزوگام صادراتی / ایزوگام صادراتی چیست؟

ایزوگام صادراتی چیست؟

ایزوگام صادراتی چیست و برای صادرات کدام ایزوگام بهتر است؟ ایزوگام صادراتی باکیفیت عالی و پلیمری بر اساس نیازهای کشور مقصد و با استانداردهای روز جهانی تولید میشود.

ایزوگام صادراتی بر حسب نیاز و به صورت سفارشی تولید می شود و به دلیل این که تولید چنین ایزوگامی بر حسب آب و هوای کشور مقصد و همچنین نوع پروژه ای که عایق رطوبتی نیاز دارد صورت می گیرد توجه به این امر اهمیت بسیاری پیدا می کند.

ایزوگام مرغوب صادراتی به کشورهایی مانند عراق، سوریه، ترکیه و ارمنستان، گرجستان و روسیه صادر می شود و استقبال خوبی هم داشته است.

به طور مثال ایزوگام پلیمری صادراتی برای آب و هوای سرد، ایزوگام سردسیری و برای آب و هوای پر بارش و گرم ایزوگام استاندارد گرمسیری تولید می شود.ایزوگام صادراتی

ایزوگام صادراتی مرغوب

برای تولید هر نوع عایق رطوبتی مواد اولیه اهمیت بسیار زیادی دارند و به همین دلیل هم در تولید انواع ایزوگام صادراتی دقت بسیاری می شود که کیفیت و استاندارد ایزوگام رعایت شود.

کارخانه ایزوگام توانسته است که به صورت مستقیم سفارشات را دریافت کند و از طریق کارشناسان اخذ گواهینامه ها و ضمانت نامه های لازم برای صادرات ایزوگام تهیه می شود. بسته بندی و بارگیری به صورت کاملا بادقت و با رعایت پلمپ گمرکی به اتمام می رسد.

قیمت ایزوگام صادراتی

از آن جایی که تولید و صادرات ایزوگام بر مبنای ثبت سفارشات صورت می گیرد خط تولید می داند که چه نوع ایزوگامی را باید تولید نماید و با چه مشخصاتی این کار باید صورت بگیرد.

مشخص است که ایزوگام درجه یک برای صادرات توصیه می شود و گر چه ممکن است گمی گران تر باشد اما به هر حال باید تمام استانداردهای مورد نظر کشور مقصد در هنگام تولید ایزوگام رعایت شود.

شرکت ایزوگام صادراتی کاملا آمادگی همکاری با بازرگانان را دارد و سایت شرکت ایزوگام کلیه اطلاعات را در سریع ترین زمان به شما می دهد.

منبع: https://izogamco.com

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

ایزوگام صادراتی هیرمان

ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری

ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری نشانگر تلفیق تجربه و تعهد خط تولید و …

error: محتوا محافظت شده است