خانه / دسته‌بندی نشده / ایزوگام نوع BOF

ایزوگام نوع BOF

در مورد ایزوگام نوع BOF چه می دانید؟ آیا می دانید که این نوع از ایزوگام ها به چه علت مشتری های زیادی در بازار های خرید و فروش دارند و مشخصات اصلی این ایزوگام ها چه مواردی می باشند؟

ایزوگام نوع BOF از جمله ایزوکام هایی می باشد که در همه بازار های خرید و فروش موجود می باشد و به این علت هم افرادی که قصد خریداری کردن آن ها را دارند، می تواند به راحتی خرید های خود را نجام دهند. اما باید بدانید که ما به شما بهترین شرکت فعال در زمینه تولید آن ها را معرفی می کنیم و می توانید به راحتی خریداری کنید.

ایزوگام نوع BOF

در بازار های خرید و فروش که انواع ایزوگام های مختلف موجود می باشند یکی از بهترین آن ها هم ایزوگام نوع BOF می باشد. این نوع از ایزوگام ها باید بدانید که مشخصات خاص خود را دارند و به این علت هم متفاوت تر از دیگر ایزوگام ها می باشند.

ایزوگام نوع BOF نوعی از ایزوگام ها می باشد که با توجه به استاندار های کیفی ایزوگام ها تولید شده است و پس از تولید در بازار های خرید و فروش عرضه شده اند. یکی از مهم ترین مزیت هایی که این نوع از ایزوگام ها دارند این است که قدرت خمیدگی و هم چنین قدرت چسبندگی آن ها نسبت به دیگر ایزوگام ها بالا تر می باشد. این علت هم به تولید آن ها ربط دارد و هم چنین مواد اولیه ای که در تولید کردن آن ها استفاده کرده اند در این مورد تاثیر گذار می باشد.

باید بدانید که این نوع از ایزوگام ها وزن بسیار سبک تری نسبت به دیگر ایزوگام ها دارند. نفوذ پذیری این ایزوگام ها در برابر رطوبت و آب می توان گفت که صد در صد می باشد.

در زمینه نصب کردن این ایزوگام ها باید دقت بالایی داشت. پس از این که ایزوگام ها در محل مورد نظر نصب شدند، تا دمای ۵۰ درجه زیر صفر هم مستحکم و مقاوم می باشد و این هم یکی از اصلی ترین مزیت های آن ها می باشد.

ایزوگام نوع BOF

استفاده از ایزوگام های BOF

از ایزوگام نوع BOF در انواع مناطق مختلف می توان استفاده کرد. اما یکی از اصلی ترین مناطقی که می توان از ایزوگام نوع BOF استفاده کرد، مناطق گرمسیری می باشند. پس در نتیجه می توان گفت که افرادی که در شهر های گرمسیری در کشور زندگی می کنند می توانند از ان نوع ایزوگام ها خریداری کرده و در بخش های مختلف بنا ها نصب کنند.

قیر های دمیده در تولید کردن این نوع ایزوگام ها استفاده می کنند. در واقع می توان گفت که از دمیدن هوا به درون یک مازوت یا نفت کوره ساخته می گردند. البته می توان گفت که در تولید کردن این نوع از ایزوگام ها می توان از تیشو،لایه پلی استر، لایه آلومینیوم و هم چنین پودر تالک استفاده کرد.

از مهم ترین بخش هایی که می توان از این نوع ایزوگام ها استفاده کرد می توان به این بخش ها اشاره کرد:

  1. پشت بام ها
  2. استخر ها
  3. مرغداری ها
  4. پوشش لوله ها
  5. گلخانه ها
  6. تونل ها و…

به هنگام نصب کردن ایزوگام های نوع BOF معمولا بوی گازوئیل همه جا را فرا می گیرد و به این علت که فاصله مولکولی در میان مواد سازنده آن زیادی می باشد، سبب شده است که قطر ایزوگام ها بیشتر باشد.

در ساختمان ها می توان در بخش های مختلفی از آن ها استفاده کرد که می توان به این موارد اشاره کرد:

دیوار ها، آشپزخانه، سقف مسطح و…

استفاده از ایزوگام های BOF

خرید عمده بهترین ایزوگام

با توجه به این که شرکت های مختلفی در زمینه تولید کردن انواع ایزگام های مختلف فعالیت می کنند و در این زمینه پرتلاش می باشند انواع شرکت ها باید در تولید های خود از انواع استاندارد ها و روش های خاص استفاده کنند تا ایزوگام هایی که تولید می شوند با کیفیت باشند.

بهتر است بدانید که این شرکت که در بخش های بالا تر گفته شده است و در زمینه تولید ایزوگام نوع BOF فعالیت دارد از چند سال پیش در این زمینه یعنی در زمینه تولید کردن ایزوگام های مختلف فعالیت دارد و بهترین ها را تولید و در بازار های خرید و فروش عرضه می کند.

بهتر است بدانید که ایزوگام نوع BOF هم یک نمونه از بهترین های این شرکت می باشد. این شرکت در تولید کردن این ایزوگام ها نه تنها بلکه در تولید کردن هر ایزوگامی که در بازار ها عرضه می کند از روش های خود استفاده می کند و از تمامی استاندارد های موجود در زمینه تولید ایزوگام ها استفاده می کند و به این علت هم ایزوگام هایی که تولید می کند مشتری پسند می باشند و هم به تایید هم رسیده اند.

اگر می خواهید که شما هم در این زمینه بهتر ایزوگام ها را برای خود تولید کنید باید از انواع روش های خاص استفاده کنید و از بهترین و به روز ترین روش ها استفاده کنید.

خرید عمده بهترین ایزوگام

کارخانه تولید کننده ایزوگام نوع BOF

هم چنین خوب است بدانید که ایزوگام نوع BOF از بهترین نوع ایزوگام ها می باشند که تعداد مشتری های این نوع از ایزوگام ها بسیار بالا می باشد. انواع شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن انواع ایزوکام های مختلف فعالیت می کنند و یکی از بهترین تولید کننده های ایزوگام ها هم شرکت تولید کننده ایزوگام نوع BOF می باشد.

خوب است بدانید که یکی از بهترین و مهم ترین مزیت هایی که این کارخانه تولید کننده دارد این است که بهتین ایزوگام ها را با کیفیت های بالا در بازار های خرید و فروش عرضه می کند. بهتر است بدانید که اگر می خواهید که بهترین ایزوگام ها را خریداری کنید و از آن ها استفاده کنید می توانید با ما همراه باشید تا با مشخصات این نوع از ایزوگام ها اشنا گردید و بتوانید به خوبی ایزوگام را انجام دهید.

توصیه می کنیم که در این زمینه در خرید های خود دقت های بالا تری داشته باشید. چرا که ایزوگام ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین محصولاتی می باشند که ساخت و ساز بنا ها از آن ها استفاده می کنند و می توان به عنوان بهترین عایق ها از آن ها استفاده کرد. چرا که از ایزوگام ها می توان به عنوان عایق های رطوبتی استفاده کرد و در این زمنیه کاربرد های بسیار بالایی دارند.

کارخانه تولید کننده ایزوگام نوع BOF

مواد تشکیل دهنده ایزوگام دمیده

ایزوگام نوع BOF  با موادی مانند قیر دمیده، تیشو، لایه پلی استر و همچنین لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پورد تالک و  پلاستیک پشت ایزوگام تشکیل شده است.

ایزوگام نوع BOF

تفاوت ایزوگام BOF و BPP

ایزوگام پلیمری از قیر خالص پالایشگاهی تولید می شود که به قیر ۷۰-۶۰ مشهور است و مقاومت و کیفیت و کشش بسیار بالایی دارد و مواد تشکیل دهنده چنین ایزوگامی تقریبا مانند همان ایزوگام نوع BOF است. همان طور که یادآوریم شدیم میزان کیفیت و مقاومت ایزوگام پلیمری در برابر سرما و گرما بسیاز زیادتر است. قیر دمیده دارای درجه نرمی ۵۰ است. در بیشتر موارد ثبت سفارشات برای تولید انواع ایزوگام نوع BOF از قبل مورد بررسی قرار می گیرد و طبق درخواست مصرف کننده ایزوگام استاندارد بر اساس استانداردهای لازم تولید می شود.

ایزوگام نوع BOF

نصب ایزوگام نوع BOF

در هنگام تولید ایزوگام نوع BOF نکاتی رعایت می شود که میزان مقاومت را بیشتر می کند و افزایش کیفیت خواص فیزیکی مانند نرمی و میزان نفوذناپذیری سبب می شود که ایزوگام تولید شده کیفیت بالاتری پیدا کند. نصب ایزوگام نوع BOF در محل هایی مانند انبارها، تونل ها، گلخانه ها، مرغداری ها و دامداری ها و استخر و پشت بام ها مرسوم است و کاربرد بالایی دارد. تنوع تولید و امکان تولید انواع محصولات سبب می شود که مصرف کننده حق انتخاب بیشتر در هنگام سفارش خرید ایزوگام داشته باشد.

انتخاب ایزوگام مرغوب

در هنگام سفارش خرید انواع ایزوگام از جمله ایزوگام نوع BOF باید نکاتی را مورد برسی و دقت قرار داد. ایزوگام مرغوب باید دارای لیبل تولید محصول با تاریخ انقضاء و برند استاندارد را داشته باشد و در ضمن باید ایزوگام بتواند در برابر خم شدگی مقاومت لازم را داشته باشد که نتیجه آن مقاومت بالای ایزوگام در برابر سرما و گرما خواهد بود. توصیه کارشناسان این است که بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام نوع BOF توسط تاجران و شرکت ها سفارش و به قیمت درب کارخانه خریداری شود. ایزوگام مورد نیاز و مصرفی را می توانید به صورت قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت ثبت سفارش نمایید.

قیمت رول ایزوگام های BOF

در بازار های خرید و فروش برای انواع مختلف ایزوگام ها قیمت های مختلفی را در نظر می گیردند و موارد مختلفی در قیمت های این محصولات تاثیر گذار می باشند.

قیمت هایی که از طرف انواع شرکت های مختلف برای ایزوگام ها در نظر گرفته می گردد معمولا بالا تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد و به این علت هم بسیاری از افرادی هم که قصد خریداری کردن ایزوگام های مختلف را دارند نمی تواند به خوبی خرید های خود را انجام دهند.
به این علت هم با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند به خوبی خرید های مورد نیاز خود را انحام دهند. اما باید بدانید که شرکت ایزوگام نوع BOF قیمت هایی که برای ایزوگام دلیجان در نظر گرفته است بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد.

در این صورت هم شما و دیگر مشتری ها می تواند به راحتی و بودن هیچ گونه مشکلی خرید های خود را انجام دهند. چرا که یکی از اصلی ترین اهدافی که این شرکت دارد رضایت مشتری ها می باشد و با کمتر در نظر گرفتن قیمت ها سعی کرده است تا مشتری ها از آن ها راضی باشند.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت های ایزوگام ها و یا شرایط ایزوگام نوع BOF با ما همراه باشید.

قیمت رول ایزوگام های BOF

هزینه نصب کردن ایزوگام

در زمینه نصب کردن ایزوگام نوع BOF آیا تخصص کافی و مهارت کافی را دارید؟ خوب است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در این زمینه پس از خریداری کردن ایزوگام نوع BOF این است که چگونه آن ها را در محل مورد نظر خود نصب کنید.
بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موضوع ها هم در زمینه این است که باید از قبل آموزش های لازم را دیده باشید. اگر در این زمینه آموزش هایی را ندیده باشید توصیه می کنیم که هیچ وقت اقدام به این کار نکنید.

چرا که حتی ایزوگام های مورد نظر خود را از بهترین شرکت تولید کننده ایزوگام یعنی این شرکت خریداری کنید و اگر در زمینه نصب کردن آن ها هم به خوبی عمل نکنید می توان گفت که تمامی هزینه هایی که برای آن ها خرج می کنید هدر می روند. بهتر است بدانید که در این زمینه باید دقت کافی داشته باشید.
این شرکت یکی از مهم ترین مزیت هایی که دارد این است که پس از این که این نوع ایزوگام ها را به مشتری ها فروخت در زمینه نصب کردن آن ها هم نیرو های خود را ارسال می کند تا نیرو ها آن ها را در محل های مورد نظر نصب کنند.

چرا که در این صورت مشتری ها با خیال راحت می توانند نتیجه کار را مشاهده کنند و هیچ دغدغه ای هم در این زمینه نداشته باشند.

هزینه نصب کردن ایزوگام

ارزان ترین قیمت ایزوگام نوع BOF

ایزوگام نوع BOF که از طرف این شرکت انجام گرفته می گردد یکی از بهترین و مهم ترین کار هایی می باشد که انجام می دهد. این مورد هم علت های مختلفی دارد که در بخش های زیر در مورد آن ها توضیح می دهیم.
بهتر است بدانید که در بازار های خرید و فروش و هم چنین در انواع بخش های مختلف انواع شرکت ها در زمینه تولید کردن ایزوگام های مختلف فعالیت می کنند.

شرکت ایزوگام نوع BOF انواع راه های ارتباطی را در اختیار مشتری ها قرار داده است و مشتری ها هم می توانند جهت خریدای کردن ایزوگام دلیجان از این روش ها اقدام کنند.
یکی از مهم ترین و آسان ترین روش هایی که در اختیار شما قرار داده است شماره تماس هایی می باشند که در سایت شرکت موجود می باشند. علاوه بر شماره تماس هم انواع راه های ارتباطی دیگری را در اختیار مشتری ها قرار داده است.

یکی دیگر از مهم ترین راه های ارتباطی دیگر هم آدرس ایمیل های مربوط به خود شرکت می باشد که آن ها هم در سایت موجود می باشند و می توانید با مراجعه کردن به سایت شرکت هم شماره تماس کارخانه و هم این که آدرس ایمیل های مربوط به کارخانه را پیدا کنید و حتی در مورد نصب ایزوگام ها سوالاتی بپرسید. با استفاده از این روش ها می توانید با قیمت های این نوع ایزوگام ها هم آشنا گردید.

ارزان ترین قیمت ایزوگام نوع BOF

سایت اینترنتی ایزوگام های BOF

شرکت ایزوگام نوع BOF که از چند سال پیش در زمینه تولید ایزوگام ها فعالیت می کند به این علت هم از تمامی ایزوگام های مختلف در میان محصولات تولیدی این شرکت دیده می گردد.
بهتر است بدانید که در کشور انواع شهر های مختلف با آب و هوا های مختلف وجود دارند و شما هم باید با این مناطق آشنا گردید تا خرید های خوبی داشته باشید.

در کشور انواع مناطق با آب و هوا های مختلف که وجود دارند عبارتند از مناطق با آب و هوای گرمسیری و سردسیری و معتدل و هم چنین نیمه معتدل.
معمولا کارشناسان توصیه می کنند که در هر یک از این مناطق با آب و هوای مختلف از ایزوگام هایی استفاده گردد که متناسب با آن منطقه تولید شده اند تا شرایط نصب ایزوگام نوع BOF هم به خوبی انجام گیرد. این امر دلایل زیادی دارد که به آن ها اشاره می کنیم.

یکی از مهم ترین دلایل این امر این است که اگر از ایزوگام های متناسب با آب و هوای سرد در مناطق گرمسیری استفاده گردد در این صورت در کمترین زمان دیده می گردد که این ایزوگام ها خراب شده اند و از جای نصب شده کنده می شوند و هزینه هایی که برای نصب این ایزوگام ها خرج کرده اید هدر می روند.

به ای علت هم توصیه کارشناسان همواره بر این است که از از ایزوگام هایی که برای بنای خود خریداری می کنید مطعئن باشید و حتما بدانید که متناسب با منطقه زندگی شما می باشد.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

فروش ایزوگام رنگی

فروش ایزوگام های رنگی شرکت هیرمان دلیجان

فروش ایزوگام رنگی شرکت هیرمان دلیجان با قیمت درب کارخانه تولید ایزوگام از طریق مراکز …

error: محتوا محافظت شده است