خانه / صادرات ایزوگام / صادرات ایزوگام دلیجان به تمام کشورهای منطقه

صادرات ایزوگام دلیجان به تمام کشورهای منطقه

صادرات ایزوگام با رعایت تمام استانداردهای روز جهانی از کارخانه ایزوگام دلیجان به تمام کشورهای منطقه هماهنگ و در سریع ترین زمان صورت میگیرد.

کارخانه ایزوگام دلیجان یکی از بزرگترین و مهمترین شرکت های تولید انواع ایزوگام است که توانسته است تولیدات خود در زمینه عایق های رطوبتی را به کشورهای منطقه صادر کند.

ایزوگام صادراتی دلیجان مرغوب و باکیفیت است و تمام استانداردهای مورد نظر را دارد و با تمهیداتی مانند پلمپ گمرکی و با کانتینرهای مناسب حمل و نقل می شود و کمترین آسیبی به رول ایزوگام در هنگام بارگیری وارد نخواهد شد.

صادرات ایزوگام به عراق

با توجه به ساخت و ساز و انجام پروژه های مختلف در کشور عراق امکان صادرات ایزوگام به این کشور بیشتر فراهم است و کلیه شهرهای این کشور را کارخانه ایزوگام دلیجان به خوبی پوشش می دهد.

ثبت سفارشات مستقیم به کارخانه فرستاده می شود و کلیه کارشناسان ما که در شرکت مستقر هستند آن ها را مورد بررسی قرار می دهند و بهترین همکاری با خریدار و سفارش دهنده را خواهند داشت.

کشورهای منطقه به خوبی می توانند انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان را برای پروژه های خود خریداری و مصرف نمایند.

صادرات ایزوگام

ویژگی های صادرات ایزوگام

منابع مختلفی برای ایجاد درآمدزایی در کشور موجود است که یکی از آن ها تولید انواع ایزوگام صادراتی است که هم بسیار باکیفیت هستند و هم مقاومت و استحکام را برای شما به ارمغان می آورند.

خرید ایزوگام بدون واسطه و مستقیم از کارخانه ایزوگام به سادگی صورت می گیرد و نیاز شما به گواهینامه ها هم از طریق همکاری کارشناسان ما پاسخ داده می شود.

ایزوگام درجه یک به صورت سفارشی تولید می شود و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به دست مصرف کننده می رسد. فروش ایزوگام به صورت عمده و ثبت سفارش از کارخانه است. سایت به صورت آنلاین اطلاعات را به شما میدهد.

منبع: https://izogamco.com

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات بهترین ایزوگام پلیمری

صادرات بهترین ایزوگام پلیمری دولایه به ترکیه

آیا اطلاع دارید که صادرات بهترین ایزوگام پلیمری دو لایه به ترکیه از طرف کدام …

error: محتوا محافظت شده است