خانه / فروش ایزوگام / فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان

فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان

فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان به صورت عمده و جزئی در کشور انجام می گردد و این ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق رطوبتی برای بام ساختمان ها شناخته می شود.

فروش ایزوگام BOF همانند مدل های دیگر ایزوگام این محصول نیز دارای یک سری مشخصات فنی خاصی می باشد که تنها برای این ایزوگام تعریف شده و تاجران و خریداران عمده باید به طور دقیق از مشخصات ظاهری و کیفی این محصول مطلع باشند. در این مطلب قصد داریم به صورت مختصر اطلاعاتی در رابطه با این ایزوگام صادراتی دلیجان ارائه کنیم.

معمولا ایزوگام BoF صادراتی دلیجان دارای ضخامت ۳٫۸ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم می باشد. اکثر شرکت های تولیدی از فویل آلومینیومی به عنوان روکش در تولید این ایزوگام استفاده می کنند. یکی از مهم ترین مشخصه هایی که برای تاجران و خریداران عمده ایزوگام در هنگام فروش ایزوگام BOF اهیمت ویژه ای دارد، نوع قیر بکار رفته در تولید ایزوگام و فروش ایزوگام BOF  می باشد که معمولا نوع قیر بکار رفته در ایزوگام BOF قیر اکسیده و قیر ۶۰/۷۰ پلیمری می باشد.

 

فروش ایزوگام BOF

 

فروش ایزوگام BOF

اطلاعاتی که در رابطه با ایزوگام BOF ارائه شد به عنوان اطلاعات مهم و ضروری برای تاجران و فروشندگان ایزوگام شناخته می شود و به همین دلیل نیز تاجران و فعالان صنعت ایزوگام همواره باید تمامی اطلاعات تخصصی مربوط به این ایزوگام و مدل های دیگر ایزوگام را در اختیار داشته باشند و همیشه از آن ها برای ارائه مشاوره به مصرف کنندگان و یا در هنگام خرید از کارخانه ها استفاده می کنند. ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری مزایای فراوانی دارد اما بیشتر تولیدات ایزوگام با استفاده از قیر دمیده و مخلوطی از پلیمرهای مخصوص صورت می گیرد و این امر برای همه تولید کننده ها مهم است.
برای به دست آوردن اطلاعات فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان با کارشناسان تولید شرکت ما در ارتباط باشید.

منبع: https://izogamco.com

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

فروش ایزوگام پشم و شیشه

فروش ایزوگام پشم و شیشه دلیجان استاندارد

فروش ایزوگام پشم و شیشه دلیجان استاندارد در بازار های خرید و فروش با استفاده …

error: محتوا محافظت شده است