خانه / قیمت ایزوگام / قیمت ایزوگام ۹۷ در انواع مختلف

قیمت ایزوگام ۹۷ در انواع مختلف

قیمت ایزوگام ۹۷ چند است و انواع مختلف ایزوگام بر چه اساسی قیمت کذاری می شوند؟ کلیه اطلاعات مورد نیاز شما در سایت مندرج و قابل دسترسی است.

تعداد کارخانجات ایزوگام بسیار زیاد است و اکثرا” برای این که اطلاعات مورد نیاز شما را در اخیتارتان بگذارند از طریق کارخانه و سایت شرکت ایزوگام اطلاع رسانی می کنند.

ایزوگام ۹۷ از جمله انواع مختلف تولید ایزوگام است که دارای کیفیت لازم و استانداردهای لازم برای تهیه را دارد قیمت ایزوگام ۹۷ به عواملی مانند نوع ایزوگام از جهت لایه های تشکیل دهنده و یا قیر مصرف شده دارد و در نهایت وزن و ضخامت و مواد اولیه دیگر مانند پلی استر در قیمت گذاری موثر هستند.

 

قیمت ایزوگام 97

قیمت ایزوگام ۹۷ و فروش بی واسطه

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه همواره می تواند ارزان تر و مطمئن تر باشد و این امکان برای کارخانه ایزوگام ۹۷ فراهم است که کلیه تولیدات خود در انواع مختلف را به صورت بی واسطه و مستقیم از درب کارخانه بارگیری و ارسال نماید. انواع ایزوگام قیمت های فروش مختلف دارند و در هنگام ثبت سفارش میزان متراژ و نوع ایزوگام و نوسانات بازار در قیمت ایزوگام ۹۷ تاثیرگذار هستند.

انواع مختلف ایزوگام ۹۷

ایزوگام ۹۷ را بدون واسطه و مستقیم خریداری کنید و در هنگام خرید ایزوگام در انواع مختلف این دقت را داشته باشید که بهترین ایزوگام و مرغوب ترین را انتخاب کنید چرا که به مرور زمان و در طی سال ها مشخص می شود که ازوگام درجه یک می تواند عمر ساختمان شما را بیشتر و تضمین کند.

فروش بی واسطه از درب کارخانه و ایجاد تسهیلاتی برای نصب ایزوگام هم می تواند برای انواع مختلف ایزوگام که خریداری می کنید مزیت به شمار آید. قیمت ایزوگام ۹۷ با نوسانات ارز و تغییر قیمت های قیر و مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر متغیر است اما ما همچنان ایزوگام باکیفیت درجه یک را توصیه می کنیم.

منبع: https://izogamco.com

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

ایزوگام دو لایه قیمت

ایزوگام دو لایه قیمت از درب کارخانه دلیجان

ایزوگام دو لایه قیمت از درب کارخانه دلیجان را می توان به صورت به روز …

error: محتوا محافظت شده است