خانه / خرید ایزوگام / خرید عایق ایزوگام پلیمری دلیجان

خرید عایق ایزوگام پلیمری دلیجان

خرید عایق ایزوگام پلیمری دلیجان هم مقاومت و ماندگاری بالایی دارد و هم از نظر قیمت مقرون به صرفه است و در سراسر ایران توزیع می شود.

دلایل بسیار زیادی وجود داشته که بسیاری از مردم خرید عایق ایزوگام پلیمری را به عایق ایزوگام دمیده ترجیح می دهند که از جمله مهم ترین آن ها که در جلب توجه و اعتماد مشتریان تاثیر گذارتر می باشد، طول عمر بالای عایق ایزوگام پلیمری نسبت به عایق ایزوگام دمیده می باشد، در حالی که عایق ایزوگام پلیمری دارای طول عمر ۲۰ سال و عایق ایزوگام دمیده دارای طول عمر ۵ سال می باشد.

همچنین قیمت مقرون به صرفه آن نیز باعث شده تا عایق ایزوگام پلیمری از فروش بالایی برخوردار باشد. عایق ایزوگام پلیمری که از لایه های مختلفی تشکیل شده که هر کدام از این لایه ها وظیفه و کاربرد خاصی داشته و در مجموع تمامی این لایه ها به عنوان یک عایق رطوبتی با دوام و مقاومت بالا و طول عمر زیاد روی هم قرار گرفته اند.

از جمله مهم ترین لایه هایی که در تولید عایق ایزوگام پلیمری به کار می رود می توان به پلی آستر، تیشو، قیر خالص ۶۰_ ۷۰، پودر تالک و… اشاره کرد.

 

خرید عایق ایزوگام پلیمری

همانطور که گفته شد مزایا و ویژگی های بسیار زیاد در عایق ایزوگام پلیمری باعث شده امروزه اکثر خریداران عمده و شرکت های بازرگانی ترجیح دهند بر روی فروش عایق ایزوگام پلیمری دلیجان فعالیت کنند و در بسیاری از مراکز و فروشگاه ها می توان این محصول را مشاهده کرد و اکثر کارخانه های تولید ایزوگام در دلیجان نیز عایق ایزوگام پلیمری را تولید می کنند.

جهت خرید عایق ایزوگام پلیمری دلیجان توصیه می شود با کارشناسان فروش سایت ما در ارتباط باشید‌.

 

خرید عایق ایزوگام

 

قیمت خرید عایق ایزوگام دلیجان

توصیه شده است که عایق ایزوگام را قبل از خرید از جهت مواد اولیه و کاربرد هر یک در موارد خاص مورد بررسی قرار دهید که این امر از طریق نمایندگی های ایزوگام مورد اعتماد و کارشناسان معتبر ممکن است و موجب می شود که ایزوگام مرغب استاندارد را برای خریداری انتخاب کنید.

قیمت خرید ایزوگام به عواملی مانند نوع ایزوگام و مواد تشکیل دهنده از جمله قیر و پلی استر مصرفی و همچنین ضخامت و وزن هر رول بستگی دارد و نوسانات قیمت مواد اولیه اهمیت ویژه ای دارد.

منبع: https://izogamco.com

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه دلیجان چه مزایایی دارد؟ امکان تهیه انواع عایق رطوبتی …

error: محتوا محافظت شده است