خانه / ایزوگام پلیمری / صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان باکیفیت

صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان باکیفیت

صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان با بهترین کیفیت و قیر پالایشگاهی درجه‌ یک امکان ورود ایران به کشورهای صنعتی و ایجاد بازار قابتی را فراهم نموده است.

صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان با بهترین کیفیت و قیر پالایشگاهی بسیار مرغوب اهمیت ویژه این محصول صنعتی را به ما یادآروی می کند.

تولید ایزوگام در کارخانه ایزوگام شرق به صورتی است که بهترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه در ساخت هر گونه از عایق های رطوبتی به کار گرفته می شود و شرکتهای دلیجان در هنگام تولید تلاش می کنند که کلیه موازین استاندارد را در هنگام تولید به صورت کامل رعایت کرده تا عایق رطوبتی تولید شده از هر حیث مورد قبول باشد.

 

صادرات ایزوگام پلیمری

صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان

ایزوگام صادراتی بر اساس آب و هوای کشوری که عایق به ان جا ارسال می شود تولید شده و کلیه استانداردها و وزن و ضخامت مورد توجه قرار می گیرد و از طرفی هم گواهینامه ها و مجوزهای لازم هم توسط کارشناسان دریافت می شود و با اطمینان خاطر از کیفیت ایزوگام پلمپ رول ها صورت می گیرد و با کانتینرهای سرپوشیده عملیات حمل و نقل صورت می گیرد.

ایزوگام پلیمری در بین انواع ایزوگام هم چسبندگی خیلی عالی دارد و هم برای سال ها به خوبی پس از نصب کار می کند و ماندگاری بالای آن نشان از مرغوبیت قیر مصرفی در آن است.

صادرات ایزوگام پلیمری شرق

در تمام تولیدات ترجیح بر این است که میزان مصرف مواد اولیه و یا کیفیت هر یک از مواد اولیه مورد توجه خاص قرار بگیرد و این امر در تولید ایزوگام  شرق صادراتی دوچندان مورد توجه است چرا که ایزوگام انتخاب شده و یا تولید شده برای صادرات باید استانداردهای مورد نیاز کشور مقصد را هم داشته باشد.

ایزوگام شرق از هر جیث در جهت بهبود کیفیت تولیدات خود در این سال ها کوشیده است و این امر سبب شده است که هم خط تولید و هم پیشرفت تجهیزات و استفاده از تجربیات مورد توجه بیشتر قرار بگیرد و این امر در نمونه های تولید و مصرف شده چه به صورت داخلی و یا صادراتی کاملا مشخص است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام شرق صادراتی اصل به صورت پلمپ 

صادرات ایزوگام شرق اصل برای تمام کشورهای همسایه با پلمپ گمرکی و با مجوز صادراتی …

error: محتوا محافظت شده است