خانه / ایزوگام فویل دار / صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان پلیمری

صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان پلیمری

صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان که پلیمری است با استقبال خریداران و متقاضیان به کشور های دیگر آغاز شده است و با پلمپ گمرکی صادر می شود.

ایزوگام های فویلدار با توجه به دارا بودن آپشن ها و ویژگی هایی از جمله فویل، می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای برخی از نقاط خاص جهان به شمار آیند.

ایزوگام مرغوب روکش دار دلیجان

فویل و روکش ایزوگام های یاد شده می توانند به عنوان لایه ای محافظ در برابر سرما و گرما شناخته شوند و صادرات ایزوگام فویلدار به کشورهایی با آب و هوای سرد با کیفیت بالاتر و فرمول جدیدتر صورت میگیرد.

صادرات ایزوگام فویلدار

ایزوگام دلیجان روکش دار

صادرات ایزوگام فویلدار با لایه ای که موجب بازتابش نور خورشید خواهد شد، تاثیر مستقیمی بر عمر و دوام ایزوگام خواهد داشت. صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان به کشور هایی از جمله، کشور های حاشیه مرز های جنوبی، کشور های اروپایی و دیگر کشور های متقاضی با قیمت هایی مناسب و سودآوری اقتصادی بالا، انجام می پذیرد.

نکته!

نکته!

ایزوگام روکش دار برای آب و هوای مناطق و کشورهای همسایه به صورت سفارشی تولید می شود.
تولید ایزوگام فویلدار با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت مرغوب نتیجه سال ها تلاش و کار گروههای مختلفی در کارخانه ایزوگام دلیجان است که موجب صادرات ایزوگام فویلدار به کشورهای دیگر هم شده است.
ایزوگام دو لایه روکش دار مقاومت بالاتر و کشش مناسب در برابر تغییرات آب و هوایی را دارد و کارخانه ایزوگام دلیجان قادر به تولید انواع ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر و یا سردسیر است.

صادرات ایزوگام فویلدار

صادرات ایزوگام فویلدار

در میان انبوهی از محصولات و فرآورده هایی همچون عایق های نفتی تولید شده در کارخانه ممتاز ایزوگام دلیجان، می توان شاهد ایزوگام فویلدار صادراتی به عنوان یک محصول ویژه و ممتاز بود.
از این رو ایزوگام فویلدار یاد شده با توجه به ساختار ها و استاندارد های موجود در لیست نمونه های صادراتی، یکی از بهترین ایزوگام هایی است که نماد تولید ایران نیز شناخته می شود.

صادرات ایزوگام فویلدار
ایزوگام فویلدار با توجه به مشخصه های ویژه ای از جمله مقاومت بالا در برابر حرارت و تابش مستقیم نور خورشید، زمینه بهبود کارایی یک ایزوگام را فراهم خواهد نمود.
همان طور که می دانید صادرات ایزوگام فویلدار به کشورهایی مانند عراق، اربیل، ترکیه، افغانستان، تاجیکستان و دیگر کشورهای همسایه موجب درآمدزایی و حتی پیشرفت و توسعه کارخانجات ایزوگام دلیجان می شود.
قیمت خرید و فروش ایزوگام درجه یک دلیجان که با قیر پالایشگاهی تولید شده است با تهیه مستقیم از کارخانه قیمت مناسب تر دارد و برای صادرات ایزوگام فویلدار مقرون به صرفه تر است.

نصب چنین ایزوگامی توسط گروه های ماهر هم ساده تر و آسان تر خواهد بود.

 

 

در پایان می توان راه های ارتباطی موجود را به عنوان پل های ارتباطی متقاضیان و فعالان صادراتی با کارشناسان ما در مرکز معتبر صادرات ایزوگام فویلدار دلیجان در کشور معرفی نمود تا از این طریق زمینه فعالیت های سودآور و برتر اقتصادی نیز میسر گردد. عدم اگاهی در خرید ایزوگام سبب میشود خسارات جبران ناپذیری وارد بیاید پس قبل از هرگونه اقدام با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

خرید ایزوگام فویلدار

خرید ایزوگام فویلدار درجه یک دلیجان

خرید ایزوگام فویلدار درجه یک دلیجان برای کلیه اقشار جامعه مهم است و میزان تاثیرگذاری …

error: محتوا محافظت شده است