خانه / نصب ایزوگام / ایزوگام خود چسب با نصب بسیار آسان

ایزوگام خود چسب با نصب بسیار آسان

ایزوگام خودچسب که به ایزوگام سرد هم معروف است یکی از محصولات عایق رطوبتی جدید است که بدون نیاز به حرارت و شعله گاز چسبانده و نصب می شود.

شرکت هایی که در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی فعالیت می کنند همواره در تلاش هستند که دست به ابتکارات جدید زده و تولیدات خود را به نحو چشمگیری هم از نظر کیفیت و هم نصب آسان بهبود بخشید و شرایط خرید را برای مصرف کننده ساده تر و راحت تر نمایند.

در همین راستا ما به معرفی یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین انواع عایق های رطوبتی پرداخته ایم که در بسیاری از صنایع و برای بهبود شرایط نصب و ساده تر شدن کارها در هنگام عایق کاری این نوع ایزوگام محصول بسیار جدیدی خواهد بود و در صورتی که مصرف کننده اطلاعات کافی از نحوه فروش و خرید و همچنین نصب این نوع ایزوگام را داشته باشد قطعا در آینده ای نزدیک برای بسیاری از پروژه ها و برای این که در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود از این نوع عایق رطوبتی بیشتر استفاده خواهد شد.

ایزوگام خودچسب یا ایزوگام سرد یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین انواع ایزوگام است که برتری و تکنولوژی بسیار پیشرفته در هنگام تولید این نوع عایق رطوبتی سبب شده است که در حال حاضر با اطلاعات و جزئیاتی که از این نوع عایق رطوبتی که در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد به احتمال زیاد و به قطعیت مشاهده خواهید کرد که تولید این نوع عایق رطوبتی انقلاب بزرگی است که نتیجه فعالیت های گسترده کارشناسان فنی و واحدهای تولیدی صنعتی مرتبط با عایق های رطوبتی است.

ایزوگام خودچسب در عرض های ۱۰ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۱۰۰ سانتیمتر تولید می شود و بدون این که نیاز به حرارت داشته باشد بر روی سطوح به سادگی چسبانده می شود.

ایزوگام خودچسب بر پایه قیر تولید می شود و این عایق در زمره عایق های پیش ساخته است و بدون نیاز به مشعل و گاز نصب می شود و این عایق با وجود این که دارای وزن و صخامت کم است اما می تواند به خوبی کشش و مقاومت خود را در برابر انواع عوامل طبیعی و سرما حفظ کرده و برای سال ها کاملا سالم می ماند.

 

مزایای ایزوگام خودچسب نسبت به ایزوگام معمولی

مزایایی که سبب می شود نصب انواع عایق های پیش ساخته مانند ایزوگام خود چسب توصیه شود به صورت خلاصه عبارتند از:

  • نصب سریع و آسان و بدون نیاز به شعله و این امر میزان خطرات و انفجارات و صدمه های جسمی را کاهش می دهد.
  • ایزوگام خود چسب سبک است و برای جابجایی و نصب بسیار ساده حمل و نقل می شود.
  • قیمت چنین عایق رطوبتی با توجه به کارایی بالای آن مقرون به است.
  • کلیه استاندارد ها و گواهینامه های لازم برای تولید عایق های رطوبتی را دارا می باشد و برای ۲۵ سال دوام دارد و نیازی به تعمیر و بازسازی پیدا نمی کند.
  • استحکام و مقاومت کششی ایزوگام خود چسب بسیار بالاست.
  • این نوع عایق رطوبتی هیچگونه آلودگی به محیط زیست وارد نمی کند.

 

ایزوگام خودچسب

 

موارد استفاده از ایزوگام خودچسب

عایق رطوبتی خود چسب یا ایزوگام سرد برای موارد بسیاری به کار می رود که در اینجا به ذکر چند نمونه بسنده می کنیم از جمله:
کلیه سطح های شیب دار، سطوح صاف و ناصاف، پشت بام و دیوارها و سقف های شیروانی دار، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه و پارکینگ ها و برای اماکنی مانند استادیوم های ورزشی نمونه هایی از موارد مصرف و نصب ایزوگام خود چسب است.

مکان هایی که در آن جا احتمال فروریزی و آتش سوزی بسیار زیاد است عقلانی است که از ایزوگام خود چسب استفاده شود.
بدنه واگن های قطار و کشتی ها و مخازن آب و انواع خودروها و همچنین دیگر انواع شناورها از جمله دستگاه های صنعتی هستند که نیاز به ایزوگام خود چسب در هنگام تولید آن ها مشاهده می شود.

حتی به منظور عایق بندی به عنوان عایق های ضد صدا و لرزش هم می توان از این نوع ایزوگام استفاده لازم را برد.

برای نگهداری انواع عایق های رطوبتی همواره توصیه هایی می شود که در اینجا برای دپو و نگهداری ایزوگام خودچسب توصیه می شود که از تابش نور مستقیم به ایزوگام خودداری شود و دیگر این که مراقب فیلم محافظ عایق باشید و از جدا کردن آن خودداری کنید.
مشخصات فنی این نوع ایزوگام که توسط کارشناسان فنی تهیه شده است به صورت فیلم و یا با ارائه توضیحات به شما کمک می کند که بهترین انتخاب و خرید و البته مقرون به صرفه ترین را انجام دهید.

ایزوگام خودچسب به شما نشان می دهد که با پیشرفت صنایع و علمی تر شدن تولیدات در کارخانجات ایزوگام دلیجان ایران که همواره با تیم های تولیدی خود کوشش می کنند که بهترین عایق های رطوبتی را با توجه به میزان کاربرد و نقش آن ها در سازه ها و پروژه های عمرانی و با کشش و قدرت و استحکام بالا به چه میزان در خور توجه است و اطلاعات موجود در زمینه انواع ایزوگام گسترده و قابل دسترسی است و همین امر امکان انتخاب و خرید موفق تر و مطمئن تر را ایجاد کرده است.

منبع: https://izogamco.com

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

همچنین ببینید

قیمت نصب ایزوگام

قیمت نصب ایزوگام شرق درجه یک

در هر زمان و مکان قیمت نصب ایزوگام شرق درجه یک و مرغوب با ضمانت …

error: محتوا محافظت شده است
سایت هیرمان