خانه / ایزوگام دلیجان / ایزوگام دلیجان شرق با کیفیت تمام پلیمری

ایزوگام دلیجان شرق با کیفیت تمام پلیمری

ایزوگام دلیجان شرق با کیفیت تمام پلیمری و استاندارد ملی ایران هم بر فضای اعتماد و هم بر فضای فروش به صورت عمده و جزئی می افزاید.
کارخانه ایزوگام دلیجان شرق بر اساس وجود تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته در خط تولید و همچنین با به کار گیری نیروی انسانی بسیار مجرب توانسته است که در این سال ها خدمات ارزنده ای را به صنعت عایق های رطوبتی اراده نماید.

با وجود این که تولید عایق های رطوبتی در شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان متمرکز است و انواع برندها و مارک های مختلف و متنوعی در بازار موجود است اما با این حال کارخانه ایزوگام شرق دلیجان از نامی نیکو و آشنا برخوردار است.

عوامل موثر بر کیفیت کارخانه ایزوگام دلیجان شرق

چندین عامل توانسته است که برتری و کیفیت ایزوگام دلیجان شرق را به مصرف کننده ثابت کند که از جمله این عوامل می توانیم به مصرف بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید و ساخت ایزوگام شرق دلیجان نام ببریم که نقش بسیار مهمی در میزان چسبندگی و استحکام ایزوگام ایفاء می کند. در بین تمام مواد اولیه ای که در ساخت ایزوگام استاندارد مصرف می شود می توان به قیر پالایشگاهی به عنوان مهمترین ماده اولیه اشاره کرد. اگر با دقت تمام و طبق ضوابط لازم و مندرج در رعایت استانداردهای ایزوگام مصرف آن صورت بگیرد به طور یقین ایزوگام تولید شده دارای ضمانت مصرف و نصب بالای ۱۰ سال خواهد بود.

دیگر این که عایق رطوبتی تشکیل شده از تیشو و پلی استر و دیگر اقزودنی هایی است که به انواع پلیمرها می توان اشاره کرد که نقش بسزایی در جذب رطوبت و نمدی نشدن دارند و این مواد با ترکیب شدن به یکدیگر محصولی به نام ایزوگام را تولید می کنند که در ایزولاسیون و پوشش سقف و دیوارها مصرف گسترده ای دارد. ایزوگام دلیجان شرق توانسته است با دریافت بهترین نشان های استاندارد ملی ایران و حتی گواهینامه های بین المللی روند رو به رشد خود را همچنان افزایش داده و در این مسیر پیشرو بوده است و توانسته است که برند خود را به صورت جهانی معرفی نماید.

 

نحوه فروش و حمل و نقل ایزوگام دلیجان شرق

یکی ار مهمترین مواردی که همواره تاکید فراوان به آن شده است نحوه بسته بندی و بارگیری رول های ایزوگام است که می تواند از آسیب دیدن رول ها جلوگیری کرده و دوام آن ها را بیشتر و از شکنندگی رول های ایزوگام بکاهد. عایق های رطوبتی که به صورت رول های ایزوگام تولید شده اند توسط نایلون مخصوص پوشانده و بسته بندی می شوند و به صورت عمودی کنار یکدیگر چیده می شوند و این امر موجب می شود که میزان فشار بر رول های ایزوگام کم و ماندگاری آن ها بیشتر شود.

تاریخ تولید و مصرف بر روی رول های ایزوگام دلیجان شرق و بر روی لیبل نوشته شده است که می توانید در هنگام خرید به این موارد توجه کرده و ایزوگام استاندارد را خریداری کیند.

رول ایزوگام دلیجان شرق ۴۰ کیلوگرم وزن دارد و ضخامت آن ۴ میلیمتر است و با بهترین امکانات موجود بسته بندی شده است.

برای کدام استان های کشور امکان خرید ایزوگام دلیجان شرق وجود دارد؟

کلیه استان های کشور از جمله بوشهر، بندرعباس، کهکیلویه و بویر احمد، فارس، اصفهان، کرمان، سیستان و بلوچستان و مازندران و گیلان و دیگر استان های کشور می توانند از خرید ایزوگام شرق به بهترین شکل ممکن بهره مند شده و برای هر یک از این استان ها و شهرهای مختلف با آب و هوای متفاوت امکان خرید و نصب و اجرای ایزوگام استاندارد وجود دارد.

مراکز رسمی فروش ایزوگام دلیجان شرق

یکی از مهمترین موضوعاتی که در سالهای اخیر تولید کننده های بزرگ ایزوگام به آن توجه داشته و براساس آن توانسته اند شرایط همکاری خود را با مشتریان خود بهتر کنند، بهره گیری از مراکز رسمی فروش است. زیرا امروز توجه به این مراکز بیشتر بوده و خریداران می توانند به صورت مستقیم محصول را سفارش داده و خریداری کنند. شرکت ایزوگام دلیجان شرق با بهره گیری از ساختار خوب توانسته شرایط فروش محصولات خود را در بازار شهرهای مختلف کشور فراهم نموده و همواره تولیداتی درجه یک را بی واسطه ارائه دهد.

با توجه به اینکه باید در رابطه با کیفیت ایزوگام اطلاعات کافی داشته، مسلما بهترین راه کمک گرفتن از نمایندگی های رسمی و معتبر ایزوگام دلیجان شرق است.

هر مرکز رسمی فروش ایزوگام دلیجان می تواند اطلاعات کافی در رابطه با سوالات زیر ارائه دهد:

 • چه نوع قیری در ایزوگام استفاده شده است؟
 • قیمت روز محصولات چقدر است؟
 • چه نوع ایزوگامی خریداری کنم؟
 • نحوه تحویل بار در شهرستان های مختلف
 • طول عمر ایزوگام چقدر است؟
 • چه تضمینی برای محصول مد نظر قرار گرفته است؟

این سوالات همواره در ذهن بسیاری از متقاضیان ایزوگام وجود داشته که می تواند با ارتباط مستقیم با نمایندگی ایزوگام دلیجان به پاسخ آنها برسند.

 

 

اعلام قیمت روز ایزوگام دلیجان

دسترسی خریداران به قیمت روز از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه باید توجه ویژه به آن شود. با توجه به اینکه قیمت مشخص کننده دیگر فاکتورهای موجود در ایزوگام بوده، هر خریدار در رابطه با این موضوع دقت زیادی خواهد داشت.

اعلام قیمت روز ایزوگام با در نظر گرفتن شاخصه های زیر صورت می گیرد:

 • کیفیت و مرغوبیت ایزوگام
 • نوع کاربرد ایزوگام
 • روش تولید ایزوگام
 • هزینه های حمل و نقل
 • وزن هر رول
 • ضخامت ایزوگام

از این رو وقتی نمایندگی های ایزوگام دلیجان محصولات خود را قیمت گذاری نموده و آنها را به مشتریان مختلف خود ارائه می دهند، به خوبی در رابطه با موضوعات مختلف اطلاعات کافی را ارائه می دهند. در حال حاضر که توجه زیادی به فروش ایزوگام دلیجان در بازارهای داخلی و خارجی می شود، باید اعلام قیمت با در نظر گرفتن هزینه های مختلف صورت گیرد. در این صورت وقتی خریداران خارجی برای استعلام قیمت ایزوگام اقدام می کنند، تولیدی ها قیمت را براساس دلار و یورو اعلام داشته تا خرید برای متقاضی راحت تر شود.

فروش عمده ایزوگام سقف

مشاوره انتخاب بهترین ایزوگام پلیمری

همیشه در رابطه با انواع ایزوگام موجود در بازار باید اطلاعات کافی در اختیار خریداران قرار گیرد. زیرا خریدار حق دارد از محصولی که باید برای آن هزینه کند، شناخت کافی داشته و براساس انتظار خود آن را تهیه کند.

به همین دلیل مراکز فروش ایزوگام همواره به منظور ارائه مشاوره تلاش نموده و اطلاعات مفید در رابطه با خرید بهترین محصول به مشتریان خود می دهند. شرکت هیرمان از جمله تولید کننده ها و عرضه کننده های بزرگ ایزوگام پلیمری در کشور بوده که در رابطه با محصولاتش اطلاعات کافی و مفیدی را ارائه می دهد. در این صورت خریداران با در اختیار داشتن این مشخصه ها می توانند شرایط خوبی را برای خرید خود رقم زنند.

از مهمترین اطلاعاتی که در رابطه با انواع ایزوگام پلیمری ارائه شده عبارتند از:

 • نوع قیر بکار رفته
 • نوع مواد اولیه استفاده شده در تولید
 • وزن هر رول
 • ضخامت براساس نوع کاربرد
 • قیمت روز ایزوگام

این اطلاعات می تواند به خریداران کمک زیادی نموده و همواره محصولاتی استاندارد تر و باکیفیت تر را خریداری خواهند کرد. برای این منظور در حال حاضر ایزوگام هیرمان بسیاری از توضیحات و اطلاعات مورد نیاز مشتریان خود را در سایت رسمی خود قرار داده تا دسترسی خوبی برای افراد داشته باشد.

شرکت تولید کننده بهترین ایزوگام پلیمری دو لایه

بهترین ایزوگام پلیمری دلیجان شرق

برند ایزوگام دلیجان شرق یکی از نام هایی ست که امروزه در نظر اغلب مصرف کننده ها خوب بوده و محصولاتش با فروش خوبی همرا است. این کارخانه با توجه به مزیت هایی که در تولیداتش وجود داشته شرایط خوبی را برای فروش انواع ایزوگام رقم زده و آنها را در سراسر کشور ارائه می دهد.

در حال حاضر ایزوگام پلیمری دلیجان شرق در شهرهای زیر فروش خوبی دارد:

 • تهران
 • اصفهان
 • کرمان
 • قم
 • زنجان
 • یزد
 • ساری
 • آستارا
 • مشهد
 • بیرجند

از مهمترین موضوعاتی که استقبال زیادی از ایزوگام پلیمری در بازارهای مختلف ایران شده است، سازگاری این محصول با اقلیم های مختلف بوده که اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب می توان طول عمر زیادی را شاهد بود که سبب کاهش هزینه ها در دراز مدت خواهد شد. بخصوص وقتی توسط کارخانه ایزوگام دلیجان شرق تولید شده باشد. زیرا در زمینه تولید آن از مزیت ها و استانداردهای جهانی استفاده شده و می تواند با کیفیت بالا آنها را تهیه و استفاده نمود.

فرمول تولید ایزوگام مناطق سردسیری

سایت خرید ایزوگام دلیجان استاندارد

ایزوگام دلیجان با ارائه محصولاتی استاندارد و شناخته شده در بازارهای مختلف، با تقاضای زیادی همراه بوده که باید به صورت منظم و براساس سفارشات تامین شوند. از این رو خریدارانی که ایزوگام دلیجان را انتخاب کرده، همواره به دنبال راه های ارتباطی با تولیدی بوده تا محصول خود را به صورت مستقیم خریداری کند.

این مسئله اهمیت زیادی داشته و همواره متقاضیان می توانند براساس استانداردهای لازم انواع ایزوگام را سفارش داده و از مزیت های موجود در آنها بهره کافی را برند. در حال حاضر سایت ایزوگام دلیجان یکی از مراجع بزرگ به منظور کسب اطلاعات کافی بشمار می آید. به همین دلیل متقاضیان مختلف به این پایگاه مراجعه نموده و نیاز خود را آن طور که باید مطرح می کنند.

در اختیار داشتن راه های ارتباطی مجموعه ایزوگام دلیجان از طریق سایتها به خوبی فراهم شده و افرادی مراجعه کننده ها می توانند از بهترین شرایط بهره گیرند. اغلب خریداران وقتی به سایت ایزوگام دلیجان مراجعه می کنند، در رابطه با محصولات مشاوره گرفته و همواره بهترین ها را آن طور که باید و شاید خریداری خواهند کرد.

برخی از خدماتی که در سایت خرید ایزوگام دلیجان ارائه شده عبارتند از:

 • معرفی محصولات متنوع
 • اطلاعات کافی و مفید در رابطه با ایزوگام
 • انتخاب محصول براساس مناطق مختلف کشور
 • روش های سفارش محصول
 • راه های ارتباطی با کارخانه و دفاتر فروش

 

مشخصات ایزوگام دلیجان شرق باکیفیت

ایزوگام دلیجان شرق معمولا در بازارهای مختلف داخلی و خارجی خودنمایی کرده  و می توان استقبال خوبی از سوی مصرف کننده های آن شاهد بود. این برند با بهره گیری از مزیت های رقابتی در محصولات خود و نیز رعایت استانداردهای لازم توانسته از جمله برندهای خوب بازار ایزوگام بشمار آید. کیفیت در انواع ایزوگام دلیجان شرق با رعایت اصول فراهم شده و آن را به یکی از مارک های کم رقیب بازار تبدیل کرده است.

از جمله مشخصات و مزیت هایی که در ایزوگام دلیجان شرق دیده می شود عبارتند از:

 • زیبایی ظاهری و تنوع مدل
 • داشتن ضخامت استاندارد
 • داشت وزن مطلوب
 • بهره گیری از قیر پلایشگاهی مرغوب
 • نداشتن ترک و شکستی در رول ها
 • سهولت در نصب و اجرا
 • قیمت مناسب با در نظر گرفتن کیفیت

کارخانه ایزوگام دلیجان شرق فعالیت خود را به بازار ایران محدود نکرده و همواره اهداف خود را در بازارهای دیگر کشورها نیز دنبال کرده است. از این رو تولیداتی با استانداردهای جهانی راهی بازارهای مختلف نموده که توانایی این مجموعه را به خوبی نشان می دهد. معرفی محصول در کشورهای مختلف دنیا این اجازه را به مجموعه داده تا بتواند فروش بهتری را تجربه کند.

ورق عایق قیری

صادرات ایزوگام دلیجان به بازارهای اروپا

شاید از نظر بسیاری از افراد فعالیت در بازارهای اروپا امری محال باشد. اما تولید کننده های ایزوگام ایرانی اثبات کرده اند که می توانند فروش خود را در کشورهای مختلف داشته و همواره تولیداتی درجه یک را به دیگر بازارها ارائه دهند. تولید کننده های ایزوگام دلیجان با هدف جهانی کردن برندهای خود اقدام نموده و همواره تولیداتی را ارائه می دهند که از سوی مصرف کننده های دیگر کشورها مورد استقبال و خرید قرار می گیرد. این تولیدات به صورت کاملا تخصصی تولید شده و در زمینه طراحی آنها از تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته شده است.

از مهمترین بازارهایی که می توان صادرات ایزوگام دلیجان را در آنها داشت عبارتند از:

 • ترکیه
 • روسیه
 • نروژ
 • فرانسه
 • ایتالیا
 • آلمان

هر یک از این کشورها نیازمند ایزوگامی مطابق با شرایط آب و هوایی خود دارد. به همین دلیل همواره تولیدی ها به این موضوعات دقت داشته و محصولات را با توجه به سفارش خریداران تولید می کنند. به همین دلیل می توان شاهد فروش بسیار خوب از سوی شرکت های صادر کننده ایزوگام در بازار اروپا بود که با این اقدام توانسته اند ارزآوری خوبی را برای کشور فراهم کنند.

از مهمترین دلایلی محبوبیت ایزوگام دلیجان در بازار جهانی، مناسب بودن قیمت آن بوده که کمک زیادی به صادرات آن کرده است. چرا که هزینه های تولید ایزوگام در ایران کمتر بوده و تفاوت نرخ ارز نیز به این موضوع کمک بیشتری می کند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

اعطای نمایندگی ایزوگام

انواع ایزوگام شرق با کیفیت کدام است؟

از کجا ایزوگام درجه یک و عالی بخرم و انواع ایزوگام شرق با کیفیت کدام …

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است