خانه / ایزوگام سه لایه / ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه

ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه

ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه تولید می گردد و می توان به صورت با استاندارد بالایی در مناطق سردسیر از آن استفاده نمود و محافظت ساختمان را به خوبی انجام داد.

فروش ایزوگام با فرمول خاص سردسیری توسط افراد مهندس و با تجربه بالایی تولید می گردد و می توان به صورت انبوهی ایزوگام را از این نمایندگی های فروش شرکت سفارش داده و خریداری نمود ، ایزوگام مناطق سردسیر در انواع مختلفی تولید می گردند و نیازمند تجربه بالای افراد تولید کننده می باشد.

کارخانه تولید انواع ایزوگام با فرمول ویژه

ایزوگام ویژه دلیجان محصولی جدید با فرمول تولیدی خاص است که از طریق این مرکز به بازار عرضه می گردد ، با فرمول های تولید ایزوگام تا چه حدی آشنایی دارید؟ و ایزوگام با کیفیت و با فرمول ویژه چگونه تولید می گردد؟
تولید ایزوگام ویژه دلیجان هم چون بسیاری از محصولات دیگراز فرمولی ویژه تبعیت می نماید ، ایزوگام به عنوان یکی از بهترین محصولات تولید شده در زمینه عایق های رطوبتی است که به سرعت پای خود را در بازار های ساختمانی و … محکم کرده است.

فرمول تولید ایزوگام سبب گردید تا بتوان امروزه شاهد تولید ایزوگامی ویژه ، کاربردی ، با دوام و مقاوم بود و برای کامل شدن و بلوغ نهایی در تولید یک محصول می توان از فرمول های ویژه و جدید استفاده کرد.
کارخانه ایزوگام دلیجان با ابتکاری جدید فرمولی کاربردی را برای تولید ایزوگام با کیفیت و ممتاز به کار بست ، این کارخانه با توجه به شرایط متنوعی ایزوگام را تولید نموده و در بازار روز آن را عرضه می نماید و مشتریان می توانند در انواع مورد نیاز خود آن ها را خریداری نمایند.

کارخانه تولید انواع ایزوگام با فرمول ویژه موجب شده است که ایزوگام به صورت های مختلفی تولید شده و برای بیشتر مناطق ایران کاربردی باشد و در نتیجه موجب تولید بیشتر و فروش بالاتری در سطح بازار روز باشد ، افراد به راحتی می توانند از کارخانه تعیین شده ایزوگام را به صورت با کیفیت سفارش داده و تهیه نمایند.

کارخانه تولید انواع ایزوگام با فرمول ویژه

نحوه نصب ایزوگام در محیط های سردسیر

ایزوگام برای مناطق سردسیر باید دارای کیفیت بالایی باشد و توانایی مقاومت در برابر آب و هوای سرد را همچون برف و یخبندان را داشته باشد.
شرکت هایی که در زمینه تولید و عرضه عایق رطوبتی مناسب اقلیم و آب و هوای سرد سیر فعالیت می کنند دارای چهارنشان استاندارد ملی هستند که طبق مشخصات فنی آن به شکل های زیر می باشند:

نشان استاندارد عایق رطوبتی BPP ویژه مناطق معتدل گرمسیر ، نشان استاندارد عایق رطوبتی BPP ویژه مناطق سردسیر ، نشان استاندارد عایق رطوبتی BOF ویژه مناطق سردسیر می باشد.
ایزوگامی که در مناطق سردسیر استفاده می شود باید درجه نرمی بالایی داشته باشند تا در برابر کاهش دما شکننده و آسیب پذیر نباشندجهت تست ایزوگام در مناطق سردسیر کافیست مقدار ۲۰ سانتی متر مربع آن را از رول ایزوگام جدا کنید و به مدت دو و نیم ساعت در داخل فریز قرار دهید و پس از مدتی از یخچال در آورده و تا کنید و اگر در صورت تا نمودن شکننده نبود یعنی ماومت بالایی را خواهد داشت.

نصب این ایزوگام ها توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گیرد و می توان با اطمینان از نصب آن را از محل تعیین شده خریداری نموده و سپس افراد با تجربه آن را در محل نصب نمایند و این کار را به درستی انجام داده و چفت و بست می کنند تا هیچ گونه راه نفوذ رطوبت به داخل ساختمان نباشد و ساختمان به خوبی در برابر آب و هوای سرد محافظت شود.

مشخصات فنی ایزوگام های مناطق سردسیر

معمولا ایزوگام ها را بر اساس منطقه و نوع قیر به کار رفته در آن ها به سه دسته تقسیم بندی می کنند که مرغوب ترین آن ها ایزوگام پلیمری پلاستیکی مخصوص آب و هوای معتدل گرمسیری و در درجه بعدی ایزوگام پلیمری الاستیکی مخصوص آب و هوای سردسیر است.

در ساخت هر دو نوع ایزوگام نام برده شده از قیر خالص پالایشگاهی استفاده شده است ، این امر محبوبیت و کیفیت محصول نهایی را ارتقا می بخشد به عنوان مثال ازوگام مخصوص مناطق سرد سیر که طبق گفته هایمان ایزوگامی با قیر پلیمری از جنس الاستیکی نوع BPE هستند مخصوص آب و هوای سردسیر با دوام و انعطاف پذیری بالا ساخته می شود البته پیش از هر چیزی لازم است بدانید منطقه سردسیر به چه مناطقی گفته می شود و در چه غاماکنی لازم است از ایزوگام متناسب با اقلیم و آب و هوای سردسیر استفاده نماییم؟

نقش اصلی ایزوگام های تولیدی نیز جلوگیری از نفوذ رطوبت به قسمت های مختلف ساختمان و محافظت بوده است در مناطق سردسیر نیز استفاده از نوعی ایزوگام مناسب با داشتن شرایط و ویژگی های زیر می تواند سلامت محل زندگی و ساختمان مورد نظر شما را به مدت های طولانی و پس از سال ها تضمین کند.

ایزوگام مرغوب دارای بوی مطبوعی بوده و همچنین شفافیت مناسبی را دارد ، ایزوگام تولید شده برای مناطق سردسیر باید دارای مقاومت بالایی در برابر آب و هوای سرد و برف و یخبندان را داشته باشد.

مشخصات فنی ایزوگام های مناطق سردسیر

تولید کننده بهترین ایزوگام برای مناطق سرد

یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام برای مناطق سردسیر ایزوگام شرکت دلیجان می باشد که ایزوگام های با کیفیت بالا و ضخامت مناسبی را برای این مناطق تولید می نمایند و به صورت انبوهی آن ها را در بازار روز عرضه می کنند.
شرکت های تولید ایزوگام سردسیر از یک فرمول خاص جهت تولید ایزوگام متناسب با شرایط اقلیم سرد استفاده می کنند و به عبارتی ممکن است برخی ویژگی های ظاهری از جمله ضخامت ایزوگام و طول آن و همچنین درجه کیفیت آن بسته به میزان پلیمر به کار گرفته شده در آن متفاوت می باشد.

همانطور که گفته شد ایزوگام منطبق با شرایط مناطق سردسیر ، تفاوت ها و مزایای مختلفی نسبت به سایر ایزوگام ها دارند ، شرکت تولید کننده ایزوگام مناطق سردسیر سعی در تولید ایزوگام با کیفیت بسیار بالایی م باشد که بتوان آن را به صورت انبوهی تولید نموده و در سطح بازار با کیفیت بالا و مرغوبیت مناسبی به فروش عموم مردم رساند.

تولید کننده این گونه ایزوگام ها افراد با تجربه بالایی می باشند که ایزوگام را به صورت مناسب و با استاندارد بالایی تولید کرده و رضایت مشتری ها را کسب می کنند زیرا ایزوگام های تولید شده دارای مقاومت بالایی در برابر سرما بوده و استفاده بیشتری را دارد.

در تولید ایزوگام باید دقت بالایی انجام گیرد تا ایزوگامی با کیفیت مناسبی تولید شده و کارای بیشتری را داشته باشد و مخصوصا در مناطق سردسیر مقاومت بسیار خوبی را داشته باشد.

تولید کننده بهترین ایزوگام برای مناطق سرد

تولید کننده ایزوگام دلیجان

ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه و به صورت سفارشی توسط شرکت ها و کارخانه ها از جمله شرکت ما تولید می گردد. به طور کل برای هر منظقه از فرمولاسیون خاص و حتی در بعضی موارد از مواد شیمیایی و مواد اولیه ی خاص استفاده می کنند.

در حال حاضر ‌کارخانه های تولید کننده ایزوگام در شهر دلیجان توانایی طراحی و تولید ایزوگام مناطق سردسیر با شرایط جوی مختلف و برای مناطق سردسیر، گرمسیر و معتدل خزری را دارا هستند.

شرایط جوی مختلف تاثیر زیادی در تغییر و چگونگی طول عمر و مقاومت ایزوگام دارد و برهمین اساس نیز امروزه تولید ایزوگام برای ایزوگام مناطق سردسیر و گرمسیر توسط کارخانه ها به صورت تخصصی و سفارشی انجام می گردد.

 

ایزوگام مناطق سردسیر

 

تولید ایزوگام برای مناطق سردسیر

در رابطه با تولید ایزوگام درجه یک برای مناطق سردسیر شرکت های تولیدی از یک فرمولاسیون خاص و ویژه استفاده می کنند و به عبارتی ویژگی های ظاهری از جمله ضخامت ایزوگام مناطق سردسیر و طول آن و همچنین در حوزه ی کیفی نیز درصد ایزوگام پلیمری مورد استفاده از آن ها و نوع اصلاح کننده به کار رفته در آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.‌

نمایندگی فروش عمده انواع ایزوگام

نمایندگی فروش انواع ایزوگام افراد ماهری هستند که با بهره گیری از تکنیک های مختلفی سعی در ارائه ایزوگام با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران می باشند ، این نمایندگی ها از سوی خود شرکت تولید کننده انتخاب شده و به عموم مردم معرفی می گردد که در همه شهر های کشور موجود می باشد و می توان به صورت انبوهی آن ها را از نمایندگی های تعیین شده خریداری کرد.

ایزوگام مناطق سردسیر کیفیت بسیار مناسبی را دارد که در نمایندگی های معرفی شده می توان با مشاهده لیبل روی آن ها و لیست قیمت را مشاهده کرده و به صورت زیادی آن را تهیه نمود.
نمایندگی فروش ایزوگام مناطق سردسیر ارائه دهنده انواع ایزوگام های با کیفیت عالی و قیمت مناسبی در خدمت شما عزیزان می باشد ، نمایندگی ایزوگام نقش بسیار مهمی را در ایجاد اعتماد و اطمینان خاطر به مشتریان عزیز را دارد عایق های رطوبتی در انواع مختلفی تولید می گردد که نمایندگی های ایزوگام در سراسر کشور این نوع محصولات را از درب کارخانه تحویل گرفته و با قیمت مناسب عرضه می کند.

نمایندگی معرفی شده با ارئه ضمانت نامه کتبی به مدت چند سال و بیمه نامه معتبر دارای سال ها سابقه درخشان انواع ایزوگام مناطق سردسیر را با قیمت مناسب ارائه می دهد ، قیمت ایزوگام ها با توجه به مقدار کیفیت و ماندگاری متفاوت می باشد شما می توانید جهت اطلاع از محصولات نمایندگی ها به سایت معرفی شده مراجعه نمایید.

نمایندگی فروش عمده انواع ایزوگام

هزینه خرید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر

هزینه خرید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر بسیار مناسب تر می باشد و بهتر است که به این صورت آن ها را خریداری نمایید تا بتوانید از سود مناسبی که دارد بهره مند شوید.
با توجه به نوع خرید ایزوگام و محل خریداری آن ایوگام در انواع قیمت های مختلفی ارائه می گردد و می توان آن ها را با قیمت مناسبی از مراکز تعیین شده و یا از طریق سایت های معتبر خریداری نموده و استفاده کرد و از سود خوبی که دارد بهره مند شد.

اگر از طریق سایت معرفی شده خریداری نمایید می توانید از تخفیف خوبی که دارد نیز استفاده کنید همچنین در نوع خرید به صورت عمده می توانید آن را به قیمت زیر بازار روز خریداری کرده و به صورت انبوهی با قیمت بالاتری به کشور های دیگر صادر نمایید.

هزینه خرید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر در انواع مختلفی به بازار روز ارائه می گردد و می توان در انواع دلخواه خود سفارش داده و خریداری نمود ، هر چه مواد اولیه در تولید ایزوگام مناطق سردسیر بالاتر باشد دارای هزینه فروش بالاتری نیز خواهد بود و می توان از کارایی بالایی که دارد در محل مورد نظر استفاده نمود.

ایزوگام مناطق سردسیر دارای ضخامت بیشتری می باشند و مواد استفاده شده در آن ها بسیار مقاوم بوده و هزینه زیادی را برای تولید ان صرف می کنند به همین علت است که دارای قیمت بالاتری در بازار فروش نیز می باشد.

هزینه خرید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر

ایزوگام مناطق سردسیر

همانطور که گفته شد ایزوگام مناطق سردسیر دارای تفاوت ها و مزایای مختلفی نسبت به انواع دیگر ایزوگام می باشد تا این محصول در مناطق سردسیر طول عمر و مقاومت خوبی را داشته باشد و در مدت زمان بسیار کم از بین نرود.
برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه ی ایزوگام سردسیر و مشخصات فنی این محصول پیشنهاد می شود با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

 

ایزوگام مناطق سردسیر

 

ایزوگام دو لایه با روکش آلومینیوم

این نوع لایه با استفاده از قیر مخصوص ایزوگام با فرمول اختصاصی و لامینت کردن یک روکش آلومینیوم تولید شده است، قیر مخصوص به کار رفته باعث افزایش مقاومت لایه در برابر عوامل محیطی و جوی و روکش آلومینیوم باعث افزایش طول عمر مفید لایه ایزوگام مناطق سردسیر تا حدود دو برابر شده است.

ترکیبات بکار رفته در لایه روکش دار شامل یک لایه پلی استر، قیر مخصوص ایزوگام و یک لایه الیاف پشم شیشه (تیشو) و روکشی از آلومینیوم همراه با پلی اتیلن فیلم می باشد.
مشخصات ظاهری : لایه روکش دار در ابعاد ۱*۱۰ متر ( طول*عرض ) و ضخامت ۴ میلی متر و وزن تقریبی ۴۰ کیلوگرم به صورت رول های وکیوم شده تولید می گردد. ایزوگام مناطق سردسیر بسیار مقاوم و کاربردی است.

منبع: https://izogamco.com

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

فروش مستقیم ایزوگام در کشور

می دانید که دفتر فروش ایزوگام دلیجان در تهران قرار دارد و دارای تنوع فروش بسیار زیادی می باشد که در بازار روز عرضه و به فروش می رسد ، بهتر است بدانید که نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان انواع ایزوگام های متلف را در بازار های خرید و فروش به فروش می رساند و شما هم می توانید آن ها را خریداری کرده و استفاده کنید.

چرا که یکی از مهم ترین مواردی که حتما باید همه خریداری کنند این محصولات می باشند و در این زمینه هم جهت کسب کردن اطلاعات با ما همراه باشید.
فروش مستقیم ایزوگام درجه یک در کشور به صورت های مختلفی قابل انجام می باشد و مشتریان می توانند در انواع مورد نیاز خود به صورت مستقیم و مراجعه حضوری ایزوگام درجه یک مورد نیاز خود را خریداری کنند.

در شهر های مختلف در بازار های خرید و فروش دیده شده است که انواع شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن ایزوگام های مختلف فعالیت می کنند بهتر است بدانید که مشتری ها می تواند خرید های خود را از هر یک از آن ها انجام دهید و باید بدانید که در این زمینه می توانید آزادانه عمل کنید.

فروش مستقیم ایزوگام دلیجان درجه یک در کشور در انواع مختلفی به فروش می رسد که می توانید به دلخواه و بسته به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید و از دفتر فروش ایزوگام دلیجان خریداری کنید ، فروش مستقیم این ایزوگام ها توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گیرد.

فروش مستقیم ایزوگام در کشور

خرید ایزوگام مناطق سردسیر به صورت عمده

ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه و به صورت سفارشی توسط شرکت هیرمان دلیجان تولید می گردد و به طور کلی برای هر منطقه از فرمولاسیون و مواد اولیه خاص استفاده می کنند.
در حال حاضر کارخانه های تولید کننده ایزوگام در شهر دلیجان توانایی طراحی و تولید ایزوگام مناطق سردسیر را دارند شرایط جوی مختلف تاثیر زیادی در تغییر و چگونگی طول عمر و مقاومت ایزوگام دارد.

خرید ایزوگام مناطق سردسیر به صورت عمده به روش های مختلفی قابل انجام می باشند و مشتریان می توانند با توجه به اندازه مورد نیاز خود آن ها را از طریق سایت معتبر معرفی شده به راحتی سفارش داده و با تخفیف خوبی خریداری نمایند.
مناطق سردسیر دارای ایزوگام های با کیفیت های متنوعی می باشند و باید از نوع مناسب برای آن آب و هوا خریداری و استفاده شود در غیر این صورت ساختمان دچار تخریب شده و به خوبی در برابر عوامل محیطی مقاومت نشان نخواهند داد.

خرید ایزوگام مناطق سردسیر به صورت عمده دارای تخفیف بیشتری می باشد و به همین دلیل امروزه بیشتر به صورت عمده خریداری می گردد که دارای سود بیشتری بوده و بتوان از کیفیت مناسبی که دارد در محل مورد نظر استفاده نمود.

خرید ایزوگام مناطق سردسیر به صورت عمده توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گیرد تا بتوانند کسب و کار خوبی را راه اندازی نمایند و حتی به صورت عمده به کشور های خریدار صادر می نمایند تا به اقتصاد کشور کمک شایانی را بکنند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است