خانه / ایزوگام دلیجان / انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت عالی

انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت عالی

نحوه دریافت اطلاعات و جزئیات انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت عالی و قیمت مناسب کدام است و آیا می توان قیمت های به روز شده و انواع ایزوگام استاندارد و کیفیت آن ها را دریافت نمود؟

انواع ایزوگام دلیجان

برای دریافت اطلاعات و جزئیات مربوط به انواع ایزوگام دلیجان و نحوه خرید و فروش و اطلاعاتی که در خصوص کیفیت و قیمت ایزوگام نیاز است را می توان از طریق اینترنتی و آنلاین دریافت نمود. کیفیت ایزوگام به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمتربن آن ها عبارتند از مصرف مواد اولیه با کیفیت و درجه یک مانند قیر و پلی استر در تولید ایزوگام تک لایه و در تولید ایزوگام ساده و دولایه فویل دار هم پلی استر و هم تیشوی مرغوب در تولید ایزوگام نقش بسزایی دارند.

مورد دیگر این که وزن ایزوگام و ضخامت آن بر هر پروژه و نحوه نصب برای هر یک از انواع ایزوگام در ماندگاری و کیفیت و قیمت ایزوگام موثر است و وزن از ۴۰ کیلوگرم کمتر و ضخامت در ایزوگام دولایه کمتر از ۴ میلیمتر نباید باشد. تولید انواع ایزوگام خود چسب و طرح دار هم که در حال حاضر در تعدادی از ادامه دارد هم کیفیت عالی دارند و هم برای سال ها به بهترین شکل ممکن در برابر نم و رطوبت مقاومت می کنند.

انواع ایزوگام دلیجان

نحوه فروش انواع ایزوگام دلیجان در تهران

یکی از اقداماتی که ما در سراسر کشور و نه تنها در تهران و شهرهای اطراف انجام داده ایم ایجاد شبکه های خدمات رسانی و فروش ایزوگام به صورت آنلاین و اینترنتی است. شهر بزرگی مانند تهران در امر خدمات رسانی تحت پوشش گروه های فروش و فروشگاه های آنلاین است و به خوبی سفارش خرید انواع ایزوگام دلیجان دریافت و بارگیری و تحویل در سریع ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت انجام می شود.

کلیه انواع ایزوگام دلیجان که برای شما در نظر گرفته می شود هم ضمانت نامه و هم بیمه نامه معتبر دارند و هم ایزوگام استاندارد و درجه یک پلیمری اند.

تولید لایه عایق رطوبتی

چرا انواع ایزوگام دلیجان توصیه می شود؟

همان طور که قبلا هم متذکر شدیم ایزوگام دلیجان هم تنوع تولید دارند و هم برندها و استانداردهای مورد نیاز برای مصرف در پروژه های مختلف را دارند و شبکه های توزیع و فروش ایزوگام هم به صورت قوی و مطمئن کار می کنند. ایزوگام دلیجان مارک های معتبر بسیار دارد و توصیه برای خرید ایزوگام از منابع معتبر می تواند راهگشای فروش عالی و با کیفیت و با قیمت عالی باشد.

 

 

دسته بندی انواع ایزوگام

آیا ایزوگام و انواع آن را می شناسید؟

هر یک از انواع ایزوگام با یکدیگر چه تفاوت هایی دارند؟ قیمت انواع ایزوگام با یکدیگر اختلاف زیادی دارند؟

ایزوگام یک عایق ضد رطوبت بوده که برای جلوگیری از نفوذ آب در مکان های مختلف به خصوص پشت بام ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. ایزوگام را می توان به دو نوع bpp و ایزوگام bof اشاره کرد که در تولید ایزوگام bpp از قیر پلیمری خالص استفاده می شود ولی در تولید ایزوگام bof از قیر دمیده استفاده شده است.
ایزوگام bpp یا همان ایزوگام پلیمری نسبت به ایزوگام bof دارای ماندگاری، طول عمر و مقاومت بسیار بیشتری می باشد. انواع ایزوگام پلیمری دارای قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام دمیده می باشد و البته طول عمر این ایزوگام ها نیز تقریبا ۱۰ سال بیشتر از ایزوگام bof است.

شرکت عرضه دهنده با کیفیت ترین عایق رطوبتی

معرفی انواع ایزوگام

ایزوگام را می توان معروفترین عایق رطوبتی دانست که امروزه در بسیاری از کشورها جایگاه ویژه ای دارد. تا جایی که از نظر بسیاری از افراد بهترین جایگزین برای عایق های رطوبی قبلی بوده و در بهترین شرایط از آنها بهره می گیرند. با پیشرفت در راستای تولید ایزوگام، در حال حاضر می توان نمونه های مختلفی از این محصول را دید که توسط کارخانه های تخصصی تولید می شود.

این کار سبب شده براساس نوع کاربرد و ضرورت آن خریداری و مورد استفاده قرار گیرند.

دسته بندی های مختلفی برای ایزوگام مد نظر قرار دارد. اما اگر بخواهیم براساس تعداد لایه آن را دسته بندی کنیم عبارتند از:

 • ایزوگام تک لایه : بکار گیری پلی استر خاص
 • ایزوگام دو لایه : بهره گیری از پلی استر و تیشو

ایزوگام تک لایه در مقایسه با نوع دو لایه دارای ضخامت کمتر بوده که سبب انعطاف بیشتر آن خواهد شد.

کاربرد این نوع ایزوگام معمولا برای مکان هایی که رطوبت کمتری داشته توصیه می شود. اما ایزوگام دو لایه هم ضخیم تر بوده و هم طول عمر بیشتری دارد. از این نوع ایزوگام می توان در مناطق سردسیری و رطوبتی بهره گرفت. به همین دلیل شرکت های تولید کننده ایزوگام در ایران هر دو نوع تک لایه و دو لایه را به مشتریان خود معرفی نموده و سعی در فروش آنها به صورت مشاوره ای دارند.

خرید عمده ایزوگام طرح دار

تولید ایزوگام در کارخانه دلیجان

کارخانه های ایزوگام دلیجان از گذشته در راستای تولید این عایق رطوبتی پر کاربرد فعالیت داشته اند. به همین دلیل می توان انتظار داشت در حال حاضر انواع ایزوگام را با بالاترین کیفیت راهی بازار کنند.

توجه به دانش و تکنولوژی روز به کارخانه های دلیجان کمک زیادی کرده تا کیفیت محصولات خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. به این ترتیب همواره تولیداتی راهی بازار شده که با استانداردهای جهانی همسو بوده و مصرف کننده ها بهترین انتخاب را خواهند داشت. در زمینه تولید انواع ایزوگام توسط تولیدی های دلیجان انتخاب مواد اولیه بسیار مهم است.

به همین دلیل همواره بهترین ها را بکار گرفته و توانسته اند کیفیت را به میزان قابل توجهی بالا برند.

برخی از تولیدی های معتبر ایزوگام دلیجان عبارتند از:

 • ایزوگام هیرمان دلیجان
 • ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق برتر دلیجان
 • ایزوگام شرق برتر دلیجان

عملکرد این تولیدی ها به گونه ای که هم کیفیت انواع ایزوگام بالا رفته و هم محصولی در بازار عرضه شده که با نیاز مصرف کننده سازگاری دارد. از این رو در بازار ایران و دیگر کشورها برندهای مختلفی از ایزوگام دلیجان عرضه شده که به صورت تخصصی تولید و در دسترس قرار گرفته اند.

کارخانه ایزوگام سامان دلیجان

لیست قیمت انواع ایزوگام

دسترسی به لیست قیمت انواع ایزوگام یکی از خواسته هایی ست که اغلب خریداران دارند. زیرا براساس ان تصمیم به خرید گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش می دهند.

برای این منظور بهترین گزینه کمک گرفتن از مجموعه های بزرگ تولید کننده بوده که می توانند قیمت را در پایین ترین مقدار اعلام دارند. این عرضه کننده ها به صورت مستقیم اقدام به فروش نموده و با حذف واسطه ها قیمت را کنترل می کنند. اما اینکه چگونه با این مجموعه ها بتوان ارتباط گرفته، مسئله ای مهم است. زیرا امروزه اغلب خریداران راهکارهایی را مد نظر قرار می دهند که علاوه بر کاهش هزینه ها، در سریع ترین زمان انجام شود.

از جمله بهترین راه های کسب لیست قیمت ایزوگام از شرکت های بزرگ مانند هیرمان عبارتند از:

 • مراجعه به نمایندگی های فروش
 • تماس با کارخانه
 • تماس با دفتر فروش مرکزی تهران
 • کمک گرفتن از سایت تخصصی

در هر یک از موارد بالا شرکت هیرمان بهترین شرایط را برای دسترسی مشتریان خود رقم زده و همواره قیمت روز ایزوگام را با توجه به نوسانات اعلام می دارد.

استفاده از ایزوگام هیرمان

ایزوگام پلیمری با کیفیت عالی

یکی از موضوعات تاثیر گذار بر روی قیمت انواع ایزوگام، روش تولید است. زیرا کیفیت و مقاومت محصول وابستگی به این موضوع داشته و همواره کارخانه ها در تلاش بوده تا تولیداتی بهتر را راهی بازار کنند.

ایزوگام پلیمری یکی از محصولاتی ست که امروزه به روش های کاملا تخصصی و با بهره گیری از دانش روز تولید می شود. این محصول که از قیر ۶۰-۷۰ پالایشگاهی تولید می شود، دارای مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف بوده و می توان بهترین استفاده را از آن در مناطق مختلف برد. مطلوب بودن انعطاف ایزوگام پلیمری یکی دیگر از مزیت های آن بوده که سبب افزایش محبوبیتش در بازار شده است. زیرا این مسئله از شکستگی ایزوگام جلوگیری نموده و در نصب آن می توان به خوبی اقدام نمود.

البته نکته ای که در رابطه با خرید ایزوگام پلیمری حائز اهمیت بوده، توجه به برند تولید کننده است. زیرا برخی از شرکت ها عملکرد بهتری داشته و می توانند تولیداتی مرغوب تر و باکیفیت تر راهی بازار کنند. یکی از تولید کننده های حرفه ای و شناخته شده ایزوگام پلیمری، شرکت هیرمان است. این تولیدی همواره بهترین مواد اولیه را در ساختار محصولات خود بکار گرفته و توانسته شرایط انتخاب را برای مشتریان خود راحت تر کند.

 

 

مزیت های استفاده از ایزوگام پلیمری

بسیاری از خریداران و مصرف کننده ها در رابطه با مزیت های ایزوگام پلیمری کنجکاو بوده و سعی در کسب اطلاعات در رابطه با آنها دارند. به همین دلیل از مجموعه های تخصصی و مراکز فروش در این باره مشاوره می گیرند. مسئله ای که سبب شده در حال حاضر ایزوگام پلیمری نسبت به دیگر محصولات برتری داشته باشد، روش تولید و مواد اولیه بکار رفته در آن است. به طوری که بهترین نوع آن در دسترس خریداران قرار گرفته و به راحتی آنها را تهیه می کنند.

از دیگر مزیت های ایزوگام پلیمری می توان موارد زیر را دانست:

 • عدم ایجاد ترک و شکستگی در رول
 • داشتن وزن ایده آل
 • میزان جسبندگی بالا
 • طول عمر بیشتر از ۱۰ سال
 • فروش به صورت تضمینی
 • کاهش هزینه ها در دراز مدت
 • کاربرد برای اهداف مختلف

شرکت هیرمان دلیجان از جمله تولید کننده های حرفه ای ایزوگام پلیمری بوده و تولیداتش را به صورت تضمین شده ارائه می دهد. این کارخانه توانسته در سالهای اخیر شرایط خوبی را برای خرید مشتریان خود ایجاد کرده و تولیداتی را در اختیار آنها قرار داده که مزیت های لازم را دارند. علاوه بر این ایزوگام پلیمری هیرمان با استانداردهای جهانی سازگاری داشته و می توان فروش آن را در بازار دیگر کشورها نیز به خوبی شاهد بود.

قیمت صادرات ایزوگام به اروپا

ایزوگام محصولی ست که سرمایه گذاری بر روی آن برای صادرات اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل در سالهای اخیر شرکت های تولید کننده سعی خود را برای فروش در دیگر کشورها بکار گرفته و مشتریان خود را به خوبی تامین می کنند. صادرات ایزوگام به کشورهای اروپایی برای اغلب شرکتها فراهم شده و توانسته اند مشتریان زیادی را جذب و تامین کنند.

این تولیدات در بازارهای اروپایی به خوبی ظاهر شده و می توان استانداردهای لازم را در آنها به خوبی دید.

از مهمترین کشورهای اروپایی که برای صادرات ایزوگام مورد توجه بوده عبارتند از:

 • ترکیه
 • روسیه
 • اوکراین
 • نروژ
 • اسپانیا
 • ایتالیا
 • آلمان
 • ارمنستان
 • اتریش
 • فرانسه
 • سوئد
 • البانی

یکی از فاکتورهای مهمی که سبب افزایش صادرات ایزوگام از ایران به اروپا شده است، مناسب بودن قیمت آنهاست. چرا که تفاوت نرخ ارز وجود داشته و ایرانی ها می توانند از این فرصت بهره گیرند. شرکت های معتبر ایزوگام دلیجان با بهره گیری از شرایط خوب بازارهای اروپا توانسته اند میزان مشتریان خود را افزایش دهند. یکی از این شرکت ها هیرمان بوده و همواره ایزوگام را با استانداردهای جهانی ارائه می دهد. به همین دلیل فروش بسیار خوبی را رقم زده و تولیداتی مطابق با اقلیم های مختلف ارائه داده است.

مرکز فروش ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان یکی دیگر از مجموعه های تولید کننده ایزوگام بوده که توانسته برند خود را به خوبی مطرح کند. به این ترتیب که مدل های متنوع ای از این تولیدات را راهی بازار نموده و آنها را با مواد اولیه خوب و درجه یک تولید می کند. در بازار شهرهای مختلف ایران می توان شاهد فعالیت بسیار خوبی از مراکز فروش ایزوگام بردین بود. این مجموعه ها هدف خود را معرفی محصولات استاندارد و عرضه آنها با قیمت مناسب قرار داده اند. از این رو تولیدات خوبی را ارائه داده و آنها را آن طور که باید و شاید تامین نیاز خواهند کرد.

از جمله شهرهایی که برای عرضه انواع ایزوگام بردین مورد توجه بوده عبارتند از:

 • تهران
 • کرج
 • اصفهان
 • قم
 • شیراز
 • بندرعباس
 • اهواز
 • همدان
 • تبریز
 • زنجان
 • مشهد

در هر یک از این شهرها اعلام قیمت روز ایزوگام به صورت مستقیم از طریق مراکز فروش ایزوگام بردین صورت گرفته و افرادی که آنها را سفارش خرید می دهند، از نظر کیفیت و مرغوبیت به آنها اطمینان خواهد داشت.

عرضه ایزوگام با تضمین کیفیت و قیمت از مهمترین اقداماتی ست که شرکت ایزوگام بردین آن را مورد توجه قرار داده و همواره با این اقدام شرایط رضایتمندی خریداران را فراهم کرده است.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

نمایندگی ایزوگام دلیجان

نمایندگی ایزوگام دلیجان با خدمات ویژه

نمایندگی ایزوگام دلیجان با خدمات ویژه، آیا می دانید که چه نوع از ایزوگام ها …

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است