خانه / عایق رطوبتی / تولید کننده بهترین کیفیت لایه قیری ضد رطوبت

تولید کننده بهترین کیفیت لایه قیری ضد رطوبت

تولید انواع لایه قیری ضد رطوبت به صورت ایزوگام قیر اکسیده و ایزوگام پلیمری پلاستیکی صورت می گیرد و تولید کننده بهترین کیفیت را در کار خود لحاظ کرده است.

تولید کننده بهترین کیفیت لایه قیری ضد رطوبت در نظر دارد که به کار خود توجه بیشتری داشته باشد تا این که میزان رضایت مندی مشتریان آن از کیفیت و قیمت محصولات افزایش پیدا کند که به گستردگی سفارشات کمک می کند.

تولید کننده انواع ایزوگام عایق رطوبت

برای این که چسبندگی لایه های مختلف ایزوگام در حد مطلوب باشد باید از مواد مناسبی در تولید استفاده کرد. تولید کننده انواع ایزوگام عایق رطوبت را با استفاده از بهترین منسوجات و مواد پلیمری تولید می کند. لایه قیری ضد رطوبت می تواند از عبور مایعات به خوبی جلوگیری به عمل آورد و ساختمان را آب بندی نماید.

تولید کننده انواع ایزوگام عایق رطوبت، از مواد صاف و یکنواختی استفاده می کند که لایه هایی عاری از مواد خارجی را تشکیل دهند. لایه قیری ضد رطوبت در انواع ایزوگام وجود دارد و انتخاب آن بر اساس نظر تولید کننده می باشد.

آزمایشات سنجش کیفیت نشان می دهند که انواع ایزوگام عایق رطوبت به خوبی تولید شده اند یا خیر. در نتیجه تغییرات لازم به منظور بیشتر شدن کیفیت محصول اعمال می گردد تا نتیجه بهتری را در بر داشته باشد.

آزمایشات سنجش کیفیت نشان می دهند که انواع ایزوگام عایق رطوبت به خوبی تولید شده اند یا خیر. در نتیجه تغییرات لازم به منظور بیشتر شدن کیفیت محصول اعمال می گردد تا نتیجه بهتری را در بر داشته باشد.

تولید کننده انواع ایزوگام عایق رطوبت

اجزای تشکیل دهنده ایزوگام استاندارد هیرمان دلیجان

تفکیک کردن اجزای تشکیل دهنده ایزوگام هیرمان دلیجان به استانداردتر شدن انتخاب آن ها کمک می کند. فایده این کار این است که می توان نقش هر کدام از این اجزا را مشخص کرد و نسبت آن ها را تغییر داد. لایه های ایزوگام هیرمان دلیجان از جنس منسوجات مختلفی هستند که توسط مواد دیگری به هم متصل می شوند.

لایه قیری ضد رطوبت مهم ترین جزء تشکیل دهنده ایزوگام استاندارد هیرمان دلیجان می باشد. به نحوی که بدون لایه قیری ضد رطوبت استاندارد تولید ایزوگام هیرمان دلیجان متوقف می گردد.

اجزای تشکیل دهنده ایزوگام استاندارد هیرمان دلیجان شامل پلی استر و تیشو نیز می باشند. قیر هم که جزء جدایی ناپذیر ایزوگام در تمامی زمان ها از گذشته تا به امروز بوده است. هم چنین می توان از اجزا دیگری مانند مواد ریز دانه و پلاستیکی و پلیمری نام برد.

لایه های ایزوگام هیرمان دلیجان از جنس منسوجات مختلفی هستند که توسط مواد دیگری به هم متصل می شوند.

اجزای تشکیل دهنده ایزوگام استاندارد هیرمان دلیجان

تفاوت ایزوگام قیر اکسیده (BOF) و پلیمری پلاستیکی (BPP)

ایزوگام قیر اکسیده به دو بخش ایزوگام ساده و ایزوگام با روکش فویل آلومینیوم تقسیم می شود. این نوع ایزوگام هیچ گونه مواد بازیافتی و ضایعاتی ندارد و از مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود. قیرهای نفتی پالایشگاه در تولید ایزوگام قیر اکسیده به کار رفته اند.

برای عایق بندی بام و کف از ایزوگام قیر اکسیده یا لایه قیری ضد رطوبت استفاده می شود. چسبندگی کم قیر اکسیده موجب می شود که ضخامت لایه قیری ضد رطوبت زیاد باشد. از جهتی، ایزوگم پلیمری پلاستیکی بر پایه نوعی قیر درجه یک می باشد.

ایزوگام پلیمری پلاستیکی برای عایق بندی محیط هایی که دارای موزاییک یا آسفالت باشند به کار می رود. کیفیت و طول عمر و مقاومت آن در مقابل سرما و گرما بیشتر از ایزوگام ننوع اول می باشد و ضخامت کمتری نیز دارد که مزیت های آن هستند.

کیفیت و طول عمر و مقاومت آن در مقابل سرما و گرما بیشتر از ایزوگام ننوع اول می باشد و ضخامت کمتری نیز دارد که مزیت های آن هستند.

تفاوت ایزوگام قیر اکسیده (BOF) و پلیمری پلاستیکی (BPP)

خرید لایه قیری ضد رطوبت

قیرهای صنعتی در کارخانه تولید کننده به لایه های قیری تبدیل می شوند که ضد رطوبت هستند. در واقع هدف اصلی از تولید ایزوگام،به دست آمدن یک محصول ضد رطوبت است تا این که جلوی نفوذ بارش ها به داخل ساختمان ها را بگیرد. خرید لایه قیری ضد رطوبت به همین منظور انجام می شود.

این لایه قیری به یکی از پیشرفته ترین محصولات کارخانه هیرمان دلیجان تبدیل شده که درخشش خاصی در میان محصولات ایزوگامی دیگر دارد. انواع لایه قیری ضد رطوبت به منظور خرید و فروش وارد سایت های اینترنتی می شود. عوامل جوی و محیطی با این لایه به خوبی کنترل می شوند و در شرایط اقلیمی متفاوت می توان آن ها را تنظیم نمود.

خرید لایه قیری به سادگی برای خانه های مختلف به صورت عمده و مستقیم انجام می شود و سپس نصب آن صورت می گیرد.

عوامل جوی و محیطی با این لایه به خوبی کنترل می شوند و در شرایط اقلیمی متفاوت می توان آن ها را تنظیم نمود.

قیمت عایق رطوبتی ایزوگام

عایق رطوبتی که امروزه آن را به نام ایزوگام می شناسند، باید با قیمت مصوب وارد بازار شود. شرایط مناسب برای خرید و فروش این عایق در نظر گرفته شده است که منجر به ارائه محصول به صورت گسترده می شود. با لحاظ کردن قیمت، عرضه لایه قیری ضد رطوبت بهتر صورت می گیرد، زیرا مشتری از قبل می داند که باید به چه میزان هزینه پرداخت کند.

درنتیجه، قیمت ایزوگام ها در میان عایق های رطوبتی در سایت اینترنتی موجودند. می توان با مدیران فروش تماس برقرار کرد و قیمت لایه قیری ضد رطوبت را از آن ها سوال نمود. بهترین شیوه خرید این محصولات، روش مستقیم است که موجب می شود با قیمت مناسب تری به عایق های رطوبتی از طریق کارخانه تولید کننده ایزوگام دسترسی پیدا شود. در نتیجه استقبال از این روش زیاد بوده و به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

می توان با مدیران فروش تماس برقرار کرد و قیمت لایه قیری ضد رطوبت را از آن ها سوال نمود.

قیمت عایق رطوبتی ایزوگام

ارتباط با مدیر فروش سایت

بسیاری تصور می کنند که برای خرید ایزوگام هیچ گونه کمک و راهنمایی برای آن ها وجود ندارد. در حالی که سایت اینترنتی فروش ایزوگام، افرادی را تحت عنوان مدیران فروش محصول برای برقراری ارتباط با مشتریان استخدام کرده است. آموزش دهی به این مدیران فروش به گونه ای می باشد که آماده برقراری ارتباط و پاسخ دهی به آن ها در زمینه انتخاب و خرید ایزوگام باشند.

می توان در مورد انواع لایه قیری ضد رطوبت و قیمت آن ها با این مدیران فروش صحبت کرد. سایت اینترنتی در نظر دارد که تعداد مشاوران خود را افزایش دهد و به بالاتر رفتن اطلاعات آن ها نیز در این زمینه فکر کرده است. در نتیجه معیارهای مشخصی در دسترس هستند تا این که خرید ایزوگام و لایه قیری ضد رطوبت توسط شما بی نقص باشد و خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

آموزش دهی به این مدیران فروش به گونه ای می باشد که آماده برقراری ارتباط و پاسخ دهی به آن ها در زمینه انتخاب و خرید ایزوگام باشند.

ارتباط با مدیر فروش سایت

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

عایق رطوبتی ساختمان

سایت فروش بهترین کیفیت عایق رطوبتی ساختمان

امروزه استفاده از عایق رطوبتی ساختمان افزایش چشمئ گیری پیدا کرده است و افراد زیادی …

error: محتوا محافظت شده است