خانه / دسته‌بندی نشده / چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

خوب امروز می خواهیم در خصوص یکسری از سوالات مشتریان که خیلی براشون مهمه و جای ابهام داره پاسخ‌هایی رو بدیم و اولین سوالی که خیلی از مشتریان می پرسند اینه که چه ایزوگامی بخرم خوبه؟
در جواب این سوال که چه ایزوگامی بخرم خوبه؟ باید بگم که همونطور که میدونید در بازار ایزوگام در کل ایران انواع مختلفی از ایزوگام وجود دارد که دارای کیفیت های متفاوت و قیمت های متفاوت هستش.
یک مشتری اگر بخواد واقعا یک ایزوگام خوب خرید کنه اگر اطلاعات کافی نداشته باشه طبیعتاً جنس با کیفیت را نمیتونه خرید کنه، خب برای همین باید یک محلی باشه که اطلاعات تخصصی ارائه شده در خصوص انواع ایزوگام رو مطالعه کنه.

نصب آسان ایزوگام خود چسب

نکته مهم در اینکه چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

استفاده ایزوگام در هر مکانی متفاوته به طور مثال شما اگر بخواهیم برای یک منزل مثلا بگین ۲۰ سال من میخوام برام حداقل کار کنه طبیعتاً باید یک ایزوگام کیفیت تمام پلیمری استفاده کنیم که بالاترین کیفیت را داشته باشد.

و شاید نه، یکی از مشتریان بگه میخوام ۱۰ سال برام کار کنه که در این صورت می‌توان یک جنس خوب متوسط استفاده کنیم و مشتریانی هستند که میگن من می خوام نهایت اینجا ۴ تا ۵ سال ایزوگام برام کار کنه اینجا جنس معمولی را به مشتری پیشنهاد میدیم که خرید کنه.

پس با توجه به کاربری و نیازی که مشتری داره میتونه از ایزوگام های مختلف استفاده کنه پس جالب نیست که ما برای همه ی مردم یک نسخه برای استفاده از ایزوگام داشته باشیم و این مهمترین نکته در بحث اینکه چه ایزوگامی بخرم خوبه؟ پس این نیاز به اطلاعات مکان مورد نظر برای ایزوگام هست که اون رو باید مشتری به ما بده تا ما بهترین پیشنهاد را بهش بدیم و اون موقع خودتون میتونید نتیجه بگیرید که چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

خدمات اجرای ایزوگام

استاندارد ملی ایران برای عایق رطوبتی پلیمری پلاستیکی (BPP) دولایه

 

 

  ویژگیها

واحدحدود قابل قبول/سردسیرحدود قابل قبول/گرمسیر

شماره استاندارد روش آزمون

مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) طولی

kg/5cm۴۰۴۰

۳۸۸۲

مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) عرضی

kg/5cm۳۰۳۰

۳۸۸۲

درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – طولی

%۲۵۲۵

۳۸۸۲

درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – عرضی

%۲۵۲۵

۳۸۸۲

مقاومت در برابر پارگی حداقل – طولی

kgf۱۲۱۲

۳۸۶۳

مقاومت در برابر پارگی حداقل – عرضی

kgf۱۲۱۲

۳۸۶۳

جذب آب ۲۸ روزه (حداکثر) – جذب آب

%۱۱

۳۸۷۹

جذب آب ۲۸ روزه (حداکثر) کاهش وزن

%۱۱

۳۸۷۹

انعطاف پذیری در سرما ( حدکثر )

oC۵-صفر

۳۸۸۱

میزان پایداری حرارتی ( حداقل )

oC۱۰۰۱۲۰

۳۸۶۲

پایداری ابعادی در برابر حرارت  طولی

%۰/۲ _+۰/۲_+

۳۸۹۰

پایداری ابعادی در برابر حرارت عرضی

%۰/۲_+۰/۲_+

۳۸۹۰

میزان نفوذ پذیری آب (حداقل)

kpa۶۰۶۰

۳۸۶۱

ضخامت

mm۰/۲_+۴۰/۲_+۴

۳۸۷۸

وزن واحد سطح

Kg/m2۰/۲_+۴/۱۰/۲_+۴/۱

۳۸۷۸

طول

متر_+۱۰_+۱۰

۳۸۷۸

عرض

متر_+۱_+۱

۳۸۷۸

مساحت

مترمربع_+۱۰_+۱۰

۳۷۸۷

ویژگی ظاهری و نشانه گذاری

مطابق باشدمطابق باشد

۳۸۸۵-۳

قیمت خام ایزوگام

ایزوگام استاندارد چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

ایزوگام استاندارد چه مشخصاتی داره؟ این مهمترین سوالی است که خیلی از مشتریان میپرسن از ما و ما قصد داریم در این متن به این سوال جواب بدیم.
خب ایزوگام استاندارد به ایزوگامی میگن که حداقل هایی رو که سازمان ملی استاندارد ایران تعیین کرده رو داشته باشه.

ایزوگام استاندارد انواع مختلفی داره استانداردهای BPE داریم BPP داریم و BOF داریم، طبیعتاً استانداردهای اینها با همدیگر متفاوت و مواد اولیه ای که داخل اینها استفاده میشه باهم دیگه فرق داره.
اما در حالت کلی من استانداردی که باید همه ایزوگام ها توی اون یکی باشن را براتون توضیح میدم یکی از بحث های استاندارد بحث وزن یک رول استاندارد ایزوگامه، یک رول ۱۰ متری بایستی بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم وزن داشته باشد و مشخصات ظاهری ایزوگام بایستی طول رول ۱۰ متر و عرض یک متر باشد که مساحت یک رول ایزوگام ۱۰ متر مربع میشه و مورد دیگه در بحث استاندارد، ضخامت ایزوگام هستش، ضخامت استاندارد ایزوگام از سه و نیم تا چهار میلی متر باشد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان

درج مشخصات فنیایزوگام استاندارد

منتهای مراتب میشه محصولات سفارشی رو بالاتر از این ضخامت یا پایین‌تر از این ضخامت با حفظ پارامترهای دیگر استاندارد تولید کرد و بحث مهم دیگه توی بحث استاندارد، نوع قیری هستش که داخل ایزوگام استفاده میشه قیر داخلی ایزوگام میتونه قیر پلیمری پالایشگاه یا قیر دمیده یا مخلوطی از این دو قیر باشد که هر دو این نوع قیر ها استاندارد هستند و مورد تایید سازمان ملی استاندارد میباشد.

این مهمترین بحث‌هایی بود که تو بحث استاندارد ایزوگام لازم بود معمولا روی خود ایزوگام مشخصات فنی ایزوگام درج شده و میتونین راحت اون رو مطالعه کنید و مطابقت بدید و توی بحث استاندارد یک علامت استاندارد با کد پیگیری روی همه ایزوگام ها درج شده که اون کد استاندارد رو میتونید به سامانه پیامکی سازمان استاندارد بفرستید تا تاییدیه استاندارد برای شما ارسال بشه.

 

چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

چه ایزوگامی بخرم

قیمت ایزوگام استاندارد چقدره ؟

خب یکی از بحث های خیلی خیلی مهمی که همه مشتریان و خریداران ایزوگام با آن درگیر هستند و مدام کلنجار میرن برای خرید، بحث قیمت ایزوگام هستش، همانطور که میدونید قیمت ایزوگام در بازار خیلی متنوع هستش و این به خاطر بحث کیفیت ها و انواع ایزوگام هست که در بازار وجود داره.

اما بپردازیم به بحث قیمت ایزوگام استاندارد، خیلی موارد که مردم می پرسند این است که یک ایزوگام استاندارد با کیفیت، چه قیمتی هستش.
همانطور که قبلا هم در فایل های متفاوتی این مباحث را مطرح کردیم اما مجدداً بحث را دنبال می کنیم، همانطور که میدونید یک ایزوگام با توجه به پارامترهای استاندارد میتونه از ضخامت ۳ تا ۴ میلی متر تولید بشه و همچنین در بحث وزن می تونه بین ۴۰ تا ۴۲ کیلو و پایین تر یا بالاتر از این بازه ی وزنی هم باشد.

ایزوگام مناطق سردسیر
ایزوگام مناطق سردسیر

بهترین ایزوگام استاندارد

اما در بحث مشخصات ظاهری یکسان هستند یعنی همه ایزوگام ها ۱۰ متر طول و یک متر عرض رو دارند اما ایزوگام چی میشه که این اختلاف قیمت به وجود میاد همانطوری که میدونید در بازار بین پایین ترین جنس تا عالیترین کیفیت حداقل متری ۵ هزار تومان اختلاف قیمت وجود دارد و همیشه این اختلاف قیمت ثابت وجود دارد.
خوب برای خرید یک جنس استاندارد قیمت مناسب اگر می خواهید کیفیت را داشته باشید یعنی کیفیت براتون مهم هستش میتونید بالاترین کیفیت، یعنی جنس تمام پلیمری را خرید کنیم، اگر که قیمت براتون مهمه خوب طبیعتا می‌توانید جنس ارزون رو خرید کنید و اگر برای شما هم کیفیت و هم قیمت مهمه میتونی یه جنسی متوسط رو خرید کنید که طبیعتاً جنس های متوسط خوب، تمام پارامترهای استاندارد رو دارن این نوع ایزوگام ها همه حداقل‌ها را دارن.

اگر می خواهید کیفیت بالاترین را ببرید تو فایل ها قبلا توضیح دادم میتونید از بالاترین کیفیت ها استفاده کنید که طبیعتاً قیمت های اونا هم بیشتره.
خب حتما برای راهنمایی و مشاوره بیشتر و اینکه چه ایزوگامی بخرم خوبه؟ میتونید با کارشناسان شرکت هیرمان تماس بگیرید و خرید مطمئن و آسان رو داشته باشید.

 

 

بهترین ایزوگام دلیجان چیست؟

انتخاب بهترین ایزوگام از خواسته هایی ست که بسیاری از متقاضیان خرید داشته و همواره براساس مزیت های موجود در این محصولات سفارش خود را مشخص می کنند. چرا که در تولید های مختلف روش های تخصصی و متفاوت در تولید ایزوگام بکار رفته و می تواند تاثیر زیادی در کیفیت نهایی محصول داشته باشد.

همانطور که می دانید تولیدی های ایزوگام در دلیجان از جمله کارخانه های معتبری هستند که سالهای طولانی در این زمینه فعالیت داشته و همواره محصولاتی را به بازار عرضه می دارند که با استانداردهای لازم سازگاری مطلوب دارند.

از مهمترین استانداردها که باید در بهترین ایزوگام دیده شود عبارتند از:

 • بهره گیری از بهترین تیشو
 • استفاده از بهترین پلی استر
 • بالا بودن میزان جذب رطوبت
 • انتخاب بهترین قیر پالایشگاهی
 • در نظر گرفتن ضخامت استاندارد در تولید
 • مشخص بودن وزن هر رول ایزوگام
 • تولید ایزوگام با نصب و اجرای آسان
 • داشتن قیمت متناسب با کیفیت

تجربه نشان می دهد که تولید کنندگان ایزوگام دلیجان همواره در رابطه با رعایت اصول بالا عملکرد خوبی داشته و توانسته اند تولیداتی باکیفیت عالی و درجه یک را ارائه دهند. بخصوص در رابطه با محصولاتی که به صورت سفارشی برای مشتریان آماده شده که استفاده از بهترین مواد لازم و ضروری است.

مزیت استفاده ایزوگام پلیمری

یکی از بهترین انواع ایزوگام که امروزه مورد تایید از نظر استانداردهای لازم بوده، ایزوگام پلیمری است. در این نوع ایزوگام از قیر پالایشگاهی یا پلیمری مرغوب استفاده شده که سبب افزایش کیفیت آن در ابعاد مختلف شده است.

تا جایی که وقتی مصرف کننده ها با ایزوگام پلیمری و مزیت های استفاده از آن آشنا می شوند، تمایل زیادی به استفاده از این محصول دارند. به همین دلیل شرکت های تخصصی در راستای تولید و عرضه ایزوگام پلیمری توانایی خود را افزایش داده و همواره در تلاش برای ارائه بهترین ها می باشند.

به منظور آشنایی بیشتر با ایزوگام پلیمری به برخی از مزیت های آن اشاره می شود:

 • عایق بسیار قوی در برابر رطوبت
 • انعطاف خوب به منظور نصب
 • عدم وجود شکستی و ترک در آن
 • داشتن وزن ایده آل
 • طول عمر بالا که سبب کاهش هزینه ها می شود
 • تضمین کیفیت از سوی نمایندگی ها

شرکت بردین که در زمینه تولید انواع ایزوگام پلیمری عملکرد خوبی از خود نشان داده و مدل های متنوع ای از این محصول را راهی بازار می کند، در حال حاضر از جمله کارخانه های مورد توجه و شناخته شده است. به طوری که محصولاتش در بازار شهرهای مختلف ایران به صورت مستقیم و با قیمت مناسب توزیع می شود.

انتخاب ایزوگام خوب برای سقف

سقف ساختمان و بنا از مهمترین مکان هایی ست که ایزوگام به صورت مشخص در آن بکار می گیرد. با توجه به اینکه سقف همیشه در معرض باران بوده، مسلما باید با بهترین شرایط عایق شده و در آن از ایزوگام درجه یک استفاده خواهد شد.

این مسئله سبب شده متقاضیان ایزوگام در انتخاب و خرید دقت لازم را بکار گرفته و تولیداتی را مورد استفاده قرار دهند که هم شاخصه های کیفیتی را در خود داشته و هم از نظر هزینه در شرایط خوبی باشد.

در اغلب مواقع مشورت گرفتن از کارشناسان ایزوگام که در این زمینه تجربه داشته، می تواند مشکلات را آن طور که باید حل کند. در این صورت انتخاب و خرید ایزوگام برای مصرف کننده ها راحت تر خواهد شد.

از مهمترین موضوعاتی که باید در رابطه با ایزوگام مشاوره گرفته شود:

 • انتخاب براساس مکان مورد نظر
 • مقاومت ایزوگام در برابر عوامل مختلف
 • کیفیت مواد اولیه بکار رفته شده
 • قیمت براساس مرغوبیت
 • اطمینان از حداقل عمر

شرکت هیرمان که یک مجموعه تخصصی تولید انواع ایزوگام بوده با ارائه مشاوره به مشتریان خود در رابطه با محصولاتش بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. از این رو خرید و انتخاب بهترین محصول از سوی مصرف کننده ها به شدت مورد توجه خواهد بود.

 

 

یک ایزوگام خوب مخصوص استخر

اسختر ها و مجموعه های آبی از دیگر مکان هایی بشمار می آیند که نیاز ضروری به استفاده از بهترین ایزوگام دارند. بالا بودن سطح رطوبت در این محیط ها می تواند به آسانی به بنا آسیب رسانده و هزینه های زیادی را در پی داشته باشد.

از این رو امروزه در ساخت انواع استخر از ایزوگام مخصوص استفاده شده که مقاومتی خوب داشته و سبب عایق بندی با بالاترین کیفیت خواهد شد. به همین دلیل مجموعه های تخصصی و معتبر ایزوگام، همواره تولیداتی را پیشنهاد می دهند که با ساختار مجموعه های مختلف سازگاری داشته و بتوان بهترین استفاده را برد.

تولید ایزوگام استخر در شرکت هیرمان با در نظر گرفتن معیارها و استانداردهای مختلف انجام شده و می توان انتخاب محصولاتش را از سوی مصرف کننده های سراسر کشور شاهد بود.

اعلام قیمت انواع ایزوگام از سوی نمایندگی های رسمی هیرمان در شهرهای مختلف کشور، این اجازه را می دهد تا خریداران میزان سفارش خود را مشخص نموده و آن را تهیه کنند.

از مهمترین بازارهای هدف شرکت هیرمان جهت ارائه ایزوگام استخر عبارتند از:

 • تهران
 • کرج
 • مشهد
 • شیراز
 • اصفهان
 • کرمان
 • همدان
 • ارومیه
 • زنجان
 • تبریز

بی شک با توجه به بالا بودن میزان تقاضا در این شهرها ایزوگام هیرمان که یکی از بهترین ها بشمار می آید، با فروش خوبی همراه خواهد بود.

نمایندگی فروش ایزوگام در تهران

تهران یکی از شهرهایی ست که در آن ساختمان های مختلف ساخته شده و هر ساله مقادیر قابل توجهی ساخت و ساز دارد. به همین دلیل میزان تقاضای خرید ایزوگام و عایق های مختلف اهمیت زیادی داشته و مصرف کننده ها از میان برندهای موجود انتخاب خود را انجام می دهند.

ایزوگام دلیجان در بازار تهران از بهترین ها بشمار می آید. زیرا نمایندگی های فروش رسمی این محصولات را ارائه داده و با نیاز مصرف کننده ها سازگاری خوبی خواهد داشت. از این رو تولید ایزوگام با شرایط اقلیمی این شهر در کارخانه های دلیجان مهم بوده و همواره سعی در فروش محصولات استاندارد شده است.

برخی از برندهای پر فروش ایزوگام دلیجان در بازار تهران عبارتند از:

 • ایزوگام هیرمان
 • ایزوگام شرق دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق برتر
 • ایزوگام بردین دلیجان

تنوع محصول توسط کارخانه هایی که به آنها اشاره شد، از مهمترین موضوعاتی ست که در تهران استقبال زیادی شده و مشتریان مختلف سعی در بهره گیری از این محصولات هستند.

تضمین کیفیت و قیمت از مهمترین موضوعاتی ست که ایزوگام دلیجان داشته و خرید محصولات آن را آن طور که باید و شاید افزایش چشمگیری داده است. لذا در حال حاضر شاهد تولید حجم زیادی از انواع ایزوگام در دلیجان هستیم.

اعلام قیمت ایزوگام استاندارد

قیمت در انواع ایزوگام موضوعی مهم و مورد توجه است. به همین دلیل در هر خرید افراد مختلف سعی در استعلام قیمت ایزوگام داشته تا براساس این شاخصه انتخاب و خرید خود را داشته باشند.

به منظور همکاری هر چه بیشتر عرضه کننده ها در ارائه ایزوگام، امروزه قیمت مشخصی از مدل های مختلف آن در بازار اعلام شده و متقاضیان می توانند براساس کیفیت آنها را تهیه و استفاده کنند.

تولید ایزوگام استاندارد و ارائه آن با قیمت روز، افزایش توجه از سوی خریداران مختلف داخلی و خارجی شده و افرادی که این تولیدات را انتخاب می کنند، از مزیت های موجود راضی خواهند بود. لذا تولیدی های ایزوگام در مسیر افزایش کیفیت تولیدات خود تلاش نموده و محصولاتی خوب را راهی بازار می کنند.

برخی از خریداران در تهیه ایزوگام صرفا ارزان بودن محصول را مد نظر قرار داده و به دیگر مشخصه های آن دقت ندارد. این افراد مسلما در انتخاب خود دچار مشکل خواهند شد.

چرا که ایزوگام یک محصول مهم بوده و باید تمامی ابعاد و مزیت های موجود در آن را مورد توجه قرار داد. به این ترتیب افرادی که این تولیدات را تهیه می کنند، باید از مزیت های موجود در آن نیز اطمینان خاطر داشته باشند.

فروش عمده ایزوگام سقف

فروش عمده ایزوگام هیرمان

رقابت در بازار ایزوگام ایجاب می کند تا تولید کننده ها به منظور افزایش فروش محصولات خود موضوعات مختلف و استانداردهای لازم را آن طور که باید در نظر گیرند. به همین دلیل شرکت های معتبر و شناخته شده ای که سالها در زمینه تولید ایزوگام فعالیت داشته، آنچه را مصرف کننده نیاز دارد تولید خواهد کرد.

مشتری مداری از مهمترین خط مشی های ایزوگام هیرمان بوده و در حال حاضر مدل های متنوع ای از ایزوگام را به بازار ارائه می دهد. این کارخانه با بهره گیری از دانش روز توانسته محصولات خود را در اختیار مصرف کننده های مختلف قرار داده و نیازشان را آن طور که باید تامین کند.

از مهمترین مزیت هایی که در انواع ایزوگام هیرمان وجود داشته عبارتند از:

 • مقاومت عالی در برابر عوام طبیعی مانند نور خورشید و باران
 • ضخامتی استاندارد در تمام طول رول
 • وزن استاندارد رول ها ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم
 • بهره گیری از بهترین متریال در ساختار ایزوگام
 • تضمین کیفیت و طول عمر محصول
 • ارائه ایزوگام متنوع با توجه به نوع کاربرد

به این ترتیب می توان شاهد استقبال بسیار خوب از محصولات ایزوگام هیرمان در داخل و خارج از کشور بود و مصرف کننده های زیادی این تولیدات را انتخاب و خریداری می کنند.

قیمت ایزوگام

سایت عرضه ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان یکی دیگر از برندهایی ست که در ایران شناخته شده و تولیدات خوبی را ارائه می دهد. کارخانه ایزوگام شرق دلیجان سالهای زیادی در زمینه تولید این عایق تلاش نموده و محصولاتی را ارائه می دهد که با مرغوبیت بالا همراه می باشد.

استفاده از مواد اولیه خوب مانند قیر و پلی استر در ساختار انواع ایزوگام این کارخانه سبب افزایش مرغوبیت شده و تولیداتش را به محصولات استاندارد جهانی نزدیک کرده است. به همین دلیل فروش ایزوگام شرق دلیجان محدود به بازارهای ایران نشده و می توان شاهد صادرات بسیار خوب تولیداتش بود.

در حال حاضر اغلب خریداران ایزوگام می توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت اطلاعات کافی را در رابطه با محصولاتش کسب کرده و بهترین ها را با توجه به نیاز خود خریداری کنند.

از مهمترین اطلاعات اعلام شده در سایت ایزوگام شرق دلیجان:

 • نوع استفاده و کاربرد
 • میزان سفارش و خرید
 • نحو ارسال بار
 • هزینه های حمل و نقل
 • مشخص کردن نمایندگی های فروش

از این رو در سالهای اخیر می توان مراجعات زیادی را به پایگاه اینترنتی این مجموعه شاهد بود که تاثیر زیادی در شناخت خریداران داشته و همواره بهترین نوع محصولات را با بالاترین کیفیت خریداری خواهند کرد.

بهترین ایزوگام خوب دلیجان

صادرات بهترین ایزوگام فویلی

یکی از بهترین انواع ایزوگام که در کشورهای مختلف دنیا استفاده می شود، ایزوگام فویلی است. در این نوع ایزوگام از فویلی های آلومینیومی به عنوان روکش بهره گرفته شده که تاثیر زیادی در طول عمر و افزایش مقاومت آن دارد.

از مهمترین مزیت های ایزوگام فویلی می توان موارد زیر را دانست:

 • داشتن زیبایی ظاهری
 • دفع نور مستقیم خورشید
 • حفظ لایه های زیرین از انبساط و انقباظ
 • نصبی آسان و راحت
 • انتخاب برای مکان های مختلف

تولید ایزوگام فویلی در کارخانه بردین دلیجان با در نظر گرفتن شاخصه های جهانی، سبب افزایش توجه مشتریان خارجی شده و این محصول را بسیاری از تجاران دیگر کشورها تهیه می کنند. با توجه به اینکه کیفیت در انواع ایزوگام اهمیت زیادی دارد، اغلب متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن نیاز خود آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

در حال حاضر کشورهایی که در همسایگی ایران قرار دارند، از بهترین بازارها برای فروش ایزوگام فویلی بشمار می آید. زیرا به لحاظ آب و هوایی، گرم و خشک بوده و نیاز به محصولی مقاوم در برابر تابش نور خورشید و دیگر عوامل طبیعی دارند. لذا ایزوگام بردین دلیجان در این بازارها با فروش خوبی همراه بوده و بسیاری از شرکت ها آنها را انتخاب می کنند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه دلیجان: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

تولید ایزوگام سفارشی

تولید انواع ایزوگام به صورت سفارشی

آیا اطلاع دارید که تولید ایزوگام سفارشی در انواع و صورت های مختلف از طرف …

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است